איזה שילוט מייצרים מפרספקס

איזה שילוט מייצרים מפרספקס
11 בפברואר 2018 יעל לינקר
ב- מאמרים

לוחות פרספקס נחנו ביכולת גמישות מהגבוהות ביותר כאשר הם חומר גלם. תעשיות וענפים רבים ושונים עושים שימוש יומיומי בלוחות פרספקס. אם זה על ידי ייצור מוצרים שונים למכירה או על ידי ייצור אביזרי עזר למיניהם. אפשר לומר שמפרספקס ניתן לייצר כמעט כל דבר כיוון שהוא ממש כחומר ביד היוצר. לוחות הפרספקס דומים במראה שלהם ללוחות הזכוכית כמעט במאת האחוזים, אך הם בעלי יכולות שללוחות זכוכית אין. פעמים רבות נביט במוצר העשוי פרספקס ונחשוב שהוא עשוי מזכוכית כיוון שאין באמת לדעת את ההבדל אלא אם מכירים את החומר או ניגשים לגעת בו ומרגישים שזו אינה זכוכית. בין התעשיות השונות העושות שימוש בפרספקס, נמצא את תעשיית העיצוב והאדריכלות שנהנית לייצר מהפרספקס פריטים ואובייקטים עיצוביים המשולבים עם חומרים אחרים וגם חיפויי קירות למבנים שונים. תעשיות נוספות הן תעשיית המזון היבש, תעשיית הקוסמטיקה, תעשיית השילוט ועוד הרבה תעשיות שונות. בשורות הבאות אפרט דווקא על תעשיית השילוט ועל הסוגים השונים שניתן לייצר מלוחות פרספקס ועבור אילו צרכים.

שילוט לתעשיות שונות

שילוט מפרספקס הוא מוצר המתחלק לסוגים שונים ורבים. בשילוט מפרספקס עושים שימוש לא מעט ענפים הזוכים להנות מיתרונותיו של החומר הזה. הנה כמה דוגמאות לסוגי שילוט שונים:

  • שילוט מעל חנויות: חנויות רבות נושאות את שם החנות בכניסה, בעיקר חנויות הנמצאות על קומת הרחוב בתנאי חוץ. שלטים אלו יהיו עשויים מפרספקס כיוון שלוחות אלו מעבירים אור כמעט במאת האחוזים ולכן השילוט יהיה בולט ונראה לעין גם במהלך שעות האור וגם בחושך. שילוט כזה משלב בתוכו גופי תאורה שונים.
  • שילוט הכוונה: שילוט הכוונה במקומות ציבוריים, פעמים רבות מיוצר מפרספקס שקוף עליו מודפס מידע המכוון את הציבור למקומות שונים ברחבי המתחם.
  • שילוט מוצרים: ברחבי הסופרמרקטים השונים נוכל למצוא את כל שמות המוצרים מודפסים על נייר הנושא את שם המוצר ומוכנס אל תוך שלט העשוי מפרספקס המאפשר תחלופה של מידע מודפס. פרספקס אינו נשבר או מתיישן לכן יחזיק מעמד תקופות ארוכות ועבור פריטים רבים.
  • עיצוב פרטי: את הפרספקס ניתן לעצב בחיתוך צורני מיוחד ומיוצר בהזמנה אישית. בחנויות רבות נמצא שילוט הנחתך במילים "KITCHEN", "HOME" ועוד מילים נוספות שמיועדות לעיצוב הבית.
  • שילוט משרדי: פעמים רבות נוכל לראות על דלתות משרדים שונים את שם העורך דין, הרופא ואנשי מקצוע נוספים מוצגים על גבי שלט העשוי מפרספקס שקוף בגדלים שונים.

איזה שילוט אתם צריכים

לסיכום, עולם השילוט בשילוב עם חומר הפרספקס מסוגל לייצר סוגי שלטים רבים ושונים המתאימים לענפים ותעשיות שונות. פרספקס מגיע במגוון עצום של גוונים, צבעים, עוביים וטקסטורות כך שבאמת אפשר לייצר כל מה שרוצים בהשראת קונספטים שונים המתאימים לכל עסק ועסק. בחברת "עולם הפרספקס" תוכלו לייצר את כל סוגי השלטים החל מעיצוב לצורך פרטי או עיצוב לצורך עסקי או תעשייתי.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות