בין היישומים הפוטנציאליים, זכוכית מצולמת יכולה להיות בקרוב דרך נוספת להפוך את העולם ללא נייר. בשנים האחרונות תעשיית הדפוס ראתה התפתחויות משמעותיות בטכנולוגיית השטוח, שאפשרה לחברות להדפיס על מגוון רחב של חומרים כמו זכוכית, קרמיקה ומתכת. הדפסת מסך מסורתית קיימת בתעשייה מזה עשרות שנים, אם כי תהליך הדפסת הזכוכית אינו מגוון. בעוד שחלקם מציעים כיום בגדים מודפסים על מסך, מסכים המודפסים על זכוכית או קרמיקה יכולים להציע הזדמנות נוספת לצמיחה עסקית.

הם מפגישים מומחים מ- GM Nameplate ו- GMN ועוזרים לך לבחור את החומרים המתאימים להדפסת זכוכית

החל מאבות טיפוס וכלה בייצור. אם אתה רוצה ללמוד עוד על היתרונות של הדפסת זכוכית על זכוכית עבור החברה שלך, אתה יכול להוריד את הספר האלקטרוני החינמי שלנו כאן.

זה אולי דף טכני ארוך ומפותל

אך כדאי לקרוא אם ברצונך להימנע מטעויות בעת הדפסה על זכוכית. הדפסת מסך UV הינה טכניקה המתאימה ביותר לפלסטיק, זכוכית ועץ. למידע נוסף על היתרונות של הדפסה דיגיטלית על משקפיים, קרא את פוסט הבלוג שלנו בנושא שיטות טיפול לפני זכוכית.

ניתן להדפיס תמונות אטרקטיביות כדוגמאות דקורטיביות על זכוכית המפזרות אור ומפחיתות את אפקט החום של השמש

ותוכלו גם להשתמש בהדפסת מסך לייצור חומרים משמרים. אם אינך מעוניין להדפיס ישירות על הזכוכית מסיבות רבות, תוכל גם להדפיס דיו ופריימר. השימוש בדיו כצבע יסוד שימושי מכיוון שמדפסות יכולות להשתמש בקלות בדיו וריפוי UV להדפסה על משקפיים. תחריט וטחינה לא משפיעים על חלק כלשהו במשטח הזכוכית, ולכן ניתן להדפיסו על כל זכוכית.

אם אתה רוצה ללמוד עוד על אופן הפעולה של תהליך הדפסת הזכוכית

מאמר זה בשבילך. אם אתה רוצה לנסות את הכבשן – צבע להדפסה על זכוכית – אני מציע לך לשקול להשתמש במדפסת תלת מימד עם כבשן מהיר בעלות נמוכה, מכיוון שהוא יאפשר לך להשתמש בכבשן וזה יהיה הרבה יותר קל עבורך לגבות תשלום על זה. כמו היבטים אחרים של הדפסת תלת מימד, גם תהליך ההדפסה על משקפיים דורש מידה מסוימת של סבלנות, ידע והבנה של החומרים ותהליכי ההדפסה השונים. כדי להבטיח את ההצלחה של כל יישום הדפסת זכוכית, ישנם גורמים רבים הנלקחים בחשבון, כגון גודל אזור ההדפסה שלך ותהליך ההתקשות.

אם תשאלו את עצמכם "איך מדפיסים זכוכית", תגלו שיש אפשרויות וטכניקות שונות לבחירה, כמו גם מגוון חומרים ותהליכי הדפסה שונים.

הדפסת מסך מוצלחת על מצעי זכוכית או קרמיקה אינה קלה כמו שימוש במכונות הנכונות ובדיו הנכון

הגמישות של ההדפסה הדיגיטלית על זכוכית פתחה עולם חדש לגמרי של אפשרויות עבור מעצבים גרפיים וצלמים. מדפסות Dip Tech המופעלות על ידי טכנולוגיית הדפסת הדיו הדיגיטלית המתקדמת בעולם מאפשרות ללקוחות להגיש ולהחיות עיצובים מותאמים אישית, לוגו ורכיבי מיתוג. זה מאפשר לך לעצב טקסט, לוגו או תמונות מצולמות בעצמך ואז להדפיס אותם על משטח הזכוכית.

מדפסות זכוכית דיגיטליות מתמחות מדפיסות תמונות על משטח הזכוכית מיד לאחר תהליך הייבוש המוטבע. לאחר מכן נרפא דיו אבקת הזכוכית הייחודי בתהליך הרפיה מחום ומוטבע במסך להדפסה על זכוכית.

אם הדיו אינו מנוסח במיוחד להדפסה על זכוכית, הוא עלול לאבד את ההידבקות ולהתנתק במהירות רבה. אז איך תוכלו להבטיח שהעיצוב המודפס נדבק לזכוכית ולא יחליק?

הדפסת תמונות על זכוכית מעניקה לכם את התצוגה המקצועית ביותר שיש

ואינכם צריכים לדאוג לשמירה על ניקיון המסגרת או החלק הפנימי של הזכוכית. הדפסה על זכוכית מכונת צילום פירושה שתוכלו להדפיס כמעט כל תמונה, גם אם מדובר בפיסת זכוכית שאינה מתאימה למדפסת שלכם. ניתן גם להדפיס על גב הזכוכית כדי למנוע את התגרדות התמונה או התפוררות שלה. התמונה לא תתקמט או תצטמצם, כך שאינך צריך לשמור על מסגרות ופנים של המשקפיים שלך נקיים, אל תדאג לגודל אובייקט הזכוכית שאתה מדפיס.

חנויות קמעונאיות רבות מדפיסות לוגו וגרפיקה על גבי זכוכית

כדי לנצל את הגימור האיכותי של הזכוכית. Glasstec (2010) בדיסלדורף, גרמניה, מותגים אחרים ראו את היתרונות של הדפסה על זכוכית הזרקת דיו דיגיטלית, כמו גם את היתרונות של הדפסה על זכוכית מכונת צילום, על פי הדו"ח.

הדפסה על זכוכית הוצגה גם בירידים גרפיים שונים

אך כדי להשיג אפקט זה נדרש תהליך הדפסה איכותי והרבה זמן ומאמץ. על מנת שתכנון זכוכית פרטני יעבוד כמו גם על זכוכית צילום איכותית, יש להכין ולערוך את התמונות בצורה נכונה. טכנולוגיה חדשה זו להדפסת תמונות מאפשרת להדפיס תמונות על הזכוכית ליצירת תצוגות יפות, מקצועיות ומדהימות במהירות ובקלות. מכיוון שהיריד אינו מאפשר זכוכית אמיתית על המעמד (אלא אם כן מדובר בפרספקס או שמישהו נפגע), עלינו לקבל את איכות הזכוכית הטובה ביותר האפשרית לתצוגה ואיכות ההדפסה הטובה ביותר.