חומר גלם האולטימטיבי

חומר גלם האולטימטיבי
5 באוקטובר 2016 yesh
ב- מאמרים

ישנם חומרי גלם שונים שמשמשים אותנו ליצירת מוצרים שונים אולם אחד מהחומרים הנפוצים יותר ושבו דווקא בוחרים ברוב הפעמים הוא ליצירת מוצרי פרספקס. הגיוון הרחב של הצבעים יחד עם המגוון הרחב של האפשרויות מאפשר יצירת מוצרי פרספקס רבים לשימושים שונים. אחד מהשימושים הנפוצים יותר הוא שילוט והכוונה. לעתים יהיו אלו שלטי חוצות, לא אחת אלו יהיו השלטים המוארים לעסקים וכיום הנפוצות ביותר הן האותיות החתוכות ושמעוצבות בהפלטה על מנת להדגיש את בית העסק. מוצרי פרספקס משמשים את עולם הפרסום והשיווק כבר זמן רב וחיתוך אותיות מפרספקס הן הטרנד המוביל כיום במיוחד כאשר מאוד קל לשלב את תאורת הלדים שאינה צורכת חשמל ואינה מתחממת, אורך החיים של השילוט גדל פי עשר לפחות.

רוצים להתבלט?, אז תבליטו!

אחת הדרכים היפות יותר להבליט את שם העסק הוא על ידי שימוש במוצרי פרספקס לצורכי מיתוג. מבין כל הדברים הנפלאים שניתן לייצר מהם מוצרי פרספקס אותיות צורניות הן בהחלט הדבר המושך יותר את העין. את חיתוך האותיות מבצעים על ידי שימוש בכמה טכנולוגיות כאשר הנפוצה יותר היא טכנולוגיית הלייזר, היא למעשה מחליפה את ה CNC הישן שהיה בשימוש עם כרסומות. הסקיצה שמתוכננת על ידי המעצב או המעצבת הופכים לפקודות ביצוע שעל ידיהן הלייזר חותך את לוחות הפרספקס שמהם מייצרים את מוצרי הפרספקס. השימוש באותיות מובלטות יוצר מראה מרשים ומיוחד, לא עוד אותם שלטים מוכרים ושטוחים אלא אותיות ועיצובים שמוארים בתאורת לד. האותיות נבנות אחת אחת וניתן להתקין אותם כמעט על כל דבר. בנוסף לשילוט מואר ועיצוב אותיות יש עוד מוצרי פרספקס שמשתמשים בהם על מנת ליצור את הרושם הנדרש על הלקוחות ובכך להבליט את העסק וכישוריו.

מוצרי פרספקס משלימים לבית העסק

על מנת שבית העסק שלנו יבלוט מעל כולם אנו נוקטים בלא מעט דרכים, אחת מהן היא על ידי שיווק ופרסום, בין אם זה על ידי שימוש בפליירים או על ידי ייצור מוצרי פרספקס לצורי קידום מכירות, אלו יכולים להיות גם המתקנים שמאחדים לנו את הקטלוג און את כרטיסי הביקור שלנו. בנוסף שימוש במוצרי פרספקס מאפשר לנו להיראות תמיד מעודכנים ותמיד חדשניים מכיוון שלפרספקס בין אם הוא פרספקס שקוף או פרספקס צבעוני תמיד יראה מיוחד וייחודי. לא אחת בוחרים בפרספקס על מנת לייצר עמדות תצוגה ופרסום בבתי העסק, בתערוכות ובמקומות שרוצים להבליט את המוצרים הנמכרים.  השימוש בו מגוון כל כך ומאפשר בין היתר ניידות, הכוונה שאם מייצרים מתקן תצוגה מפרספקס או כל מתקן אחר להבדיל מייצור כבד בברזל או עץ הרי שמוצרי פרספקס קלים יחסית וניתן לנייד אותם בקלות. שימושים נוספים לפרספקס מגוונים מאוד היתרון הוא שהחומר גלם נגיש, קל לעיבוד ועמיד לאורך זמן. הפרספקס כל כך עמיד וחזק שאף משתמשים בו לייצור חופת הטייח במטוסי קרב.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות