כיום יש לכם מבחר של מכונות חיתוך וחריטה בלייזר בכל מחיר שתעלה על דעתכם, שנעות בין קצת פחות מ- 200 $ לכמעט 10,000 $. אחד מחותכי הלייזר והחרוטים הזולים ביותר הוא CNC-C1, לייזר ברוחב 3.5 אינץ ', 1,500 וואט. הוא מצויד בראש לייזר מעולה, בעל שני מאווררי קירור לפיזור חום יעיל והוא מסוגל לביצועים חזקים המוצדקים לחלוטין בעלותו הנמוכה.

אם אתה צריך לפתוח את המכסה במהלך פעולת הלייזר

מתג הרג אוטומטי מובנה יכבה את החשמל כדי להגן על עיניך. במקום להשתמש בלייזר CO 2, העלול לפגוע בעיניים ובעור במגע ישיר, מערכת זו משתמשת בחלונות קליטת IR כדי להבטיח כי חותך הלייזר שלך משתמש במשקפיים ובציוד מגן אחר. זה עוזר להאריך את חייה של מכונת חיתוך בלייזר ובמקביל להפחתת עלויות התחזוקה, מכיוון שעדיין יש צורך לטפל בדיודות לייזר ולהחליף אותן בסופו של דבר. אם יש לך שאלות לגבי אחד מחותכי הלייזר הללו, אנא קבע פגישה עם אחד מטכנאי חיתוכי הלייזר שלנו ב- soadigifab ושלח לו דואר אלקטרוני.

אתה רשאי להביא חומר משלך, אך אנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב לחתוך חומר הנחשב כלא בטוח או שאינו מתאים לשימוש בחיתוך בלייזר. נכון להיום, הפעלת חותכי הלייזר מוגבלת לעובדי MEC שהוכשרו לשימוש בטוח ונכון בחותכי הלייזר.

מדפסת הלייזר התלת-ממדית Glowforge מושלמת לכל מי שזקוק לחותך לייזר או לחרוט שנראה בבית

במשרד או בעבודה או שפשוט אין לו מספיק מקום לסדנה. אם אתה לא באמת אוהב חריטות לייזר גדולות ומסורבלות או שאין לך חיתוכי לייזר ותחריטים, שולחן עבודה הוא הבחירה הטובה ביותר. אותו הדבר שנתנו לך לפני שקנית את מדפסת התלת מימד שלך הוא אותו הדבר שקנית עבורו את מכונות חיתוך הלייזר שלך.

זה היקר ביותר ברשימה שלנו, אבל זו הדרך הנכונה לעשות את העבודה והיא בחירה מצוינת עבור מי שצריך לקבל את זה בבית הספר או בעבודה.

למרות שמיאצ'י אינו יצרן לייזרים לחיתוך

הוא קנה את הלייזר ממקור OEM ושילב אותו במערכת שלמה של תוכנות וכלים לתנועה. זה מספק למעצבים נקודת מגע מרכזית לאינטגרציה של המערכת ומרחיב את מגוון הכלים הרחב כבר על ידי חיתוך בלייזר. חיתוך בלייזר מתבצע על ידי חיתוך חומרים בצורות ובגדלים שונים, ומציע ליצרנים רמת צדדיות חסרת תקדים.

ישנם סוגים שונים של תהליכי חיתוך בלייזר, כולם מבוססים על שיטות עבודה שונות. בדרך כלל ישנם שני סוגים: חומרים נעים ומערכות אופטיות מעופפות, המסוגלים להעביר חומרים בדרכים שונות, כגון ביד, בעזרת לייזר או בעזרת מערכת אופטית.

אם היית בוחר משהו מרשימת הדברים שהיית בוחר

מה היית עושה במקום ולמה? בכדי לעזור לכם לשפוט אם עליכם להשתמש בלייזר – חלק חתוך או אחד שעוצב במתכות, אנו כאן כדי לעזור לכם. ישנם שני סוגים של חיתוך לייזר: מכונות חריטת לייזר ומכונות הדפסת לייזר, אשר ניתן להשתמש בשניהם בדרכים שונות.

אחד היתרונות של חיתוך מתכת בלייזר

הוא שהוא נקרע הרבה פחות ומשאיר משטח חלק ומבריק. בניגוד למכונות ניקוב או בלמי לחיצה, מכונות חיתוך בלייזר אינן מסתמכות על כוחות מכניים כדי לחדור למתכת. מכיוון שהם לא חייבים להיות במגע פיזי עם היצירה, אין צורך שחותך הלייזר יישחק, כפי שהיה המקרה אם המכונה הייתה מכופפת עם בלם לחיצה.

אם אתה חדש ברעיון של חיתוך בלייזר או חריטה, ייתכן שלא תדע מה לחפש. כאן אתה צריך לדעת בדיוק מה אתה מתכנן מראש, אחרת אתה יכול בסופו של דבר עם חותך לייזר או מכונת חריטה שלא עושה את מה שאתה צריך.

אם אתה חדש בחיתוך בלייזר, עליך להקדיש זמן ללמוד מה לשים על המכונה ומה לא.

עובד במעבדת הטכנולוגיה UTSOA חייב להיות מוסמך לשימוש בחותך לייזר. חותכי לייזר שייכים למחלקה ספציפית, מה שאומר שהם כלי לשימוש בכל תחום ההשכלה הגבוהה.

ישנם הרבה מאוד פרמטרים אחרים המשפיעים גם על איכות החיתוך

וחיתוך בלייזר הוא אחת הדוגמאות הטובות ביותר לכך כאשר הוא נשלט נכון. שטח החריטה של חותך לייזר Dremel הוא בקוטר של כ 0.5 אינץ ', שזה רוחב בערך של מכונה נשחקת. רוחבי החיתוך קטנים במיוחד, אך דיוק המידות מדויק ביותר בכ -1 / 10,005 אינץ '. בעוד EDD הוא כ 0.004 אינץ ', רוחב החיתוך של חותך לייזר יכול להיות עד 0/001 אינץ', מה שהופך את רוחב החיתוך למדוייק ומדויק מאוד לכמה מילימטרים, כלומר כ -2 מ"מ.