במפגש הפעילות הגוברת של הבנייה, השימוש הגובר ב- PVC כחומר צנרת בענף הבנייה הוא המניע העיקרי לצמיחה העולמית של שוק צינורות ה- PVC. הביקוש לצינורות PVC-O ידידותיים לסביבה וחסכוניים גדל בקצב מהיר עקב פעילות הבנייה הגוברת באסיה ופסיפיק.

גורמים העלולים לעכב צמיחת צינורות פלסטיק ולעצב את השוק בעתיד הם החששות הסביבתיים ההולכים וגדלים בנוגע לשימוש בפלסטיק

אלה כוללים שינויי אקלים, חוסר מודעות להשפעה הסביבתית של פלסטיק וגורמים אחרים כמו הביקוש הגובר לצינורות PVC איכותיים עקב פעילות הבנייה הגוברת באסיה ופסיפיק. גורמים העלולים לעכב את התפתחות צינורות ה- PVC כחומר צינורות באירופה ובארה"ב ולעצב את השווקים בעתיד הם הבעיות הסביבתיות ההולכות וגוברות וחששותיהם הגוברים של אנשי איכות הסביבה מפלסטיק והשימוש בו בפרויקטים של בנייה.

שוק צינורות הפלסטיק צפוי להרוויח מהמודעות הגוברת להשפעה הסביבתית של פלסטיק ולשימוש בו בפרויקטים של בנייה

כמו גם מגורמים אחרים כגון שינויי אקלים, חוסר מודעות להשפעה הסביבתית של פלסטיק ב פרויקטים של בנייה. צינורות פלסטיק מעצבים את השווקים. הם צפויים ליהנות מביקוש גובר לצינורות PVC איכותיים עקב פעילות הבנייה הגוברת באסיה-פסיפיק והחששות הסביבתיים הגוברים בנוגע לשימוש בפלסטיק. השווקים לצינורות פלסטיק צפויים ליהנות מביקוש גובר לצינורות PVC איכותיים בצפון אמריקה, אירופה, אסיה-פסיפיק ואירופה.

שוק שפכים

הוא הפלח הגדול ביותר של צינורות פלסטיק עם 35.0% ויהיה השוק הדומיננטי של צינורות פלסטיק ואביזרים בשנת 2018 (72.6%). שוק השפכים יתפתח כשוק גדול, אשר ייהנה מגזרת צינורות פלסטיק ואביזרים עד שנת 2022. צינורות פלסטיק מעוצבים בצורות שונות, כגון פוליאתילן, פוליפרופילן, פלסטיק יצוק מפלסטיק ופלסטיק פוליאוריטן. בשנת 2018 היה זה השוק השני בגודלו של צינורות PVC בשוק שפכים עם שווי שוק של 72.6 מיליארד דולר.

המעבר לצינורות פלסטיק החל בשנת 1856

כאשר אלכסנדר פארקס יצר את הפלסטיק הראשון. השימוש בצינורות PVC לא התפשט והייצור נותר מאולתר. גורמים שהשפיעו לרעה על הצמיחה בתקופה ההיסטורית היו בעיות בריאותיות הקשורות באספקת מי השתייה, היעדר מייצבים המשמשים לייצור צינורות פלסטיק ועלויות ייצור גבוהות. גורם נוסף שהשפיע לרעה על הצמיחה בעבר היה החששות הבריאותיים באספקת מי השתייה של צינורות PVC והאיכות הירודה של המייצב ששימש לייצור צינורות פלסטיק.

החל מהצגת צינורות פלסטיק בתחילת המאה העשרים ובהדרגה ועד למסירה, התקנה ועמידות ארוכת טווח, צינורות פלסטיק סיפקו את האיכות של מוצרים מודרניים מהמאה ה -21.

תעשיית צינורות הפלסטיק אחראית גם על מגוון רחב של יישומים

בייחוד לייצור מערכות ניקוז תת קרקעיות. מגוון תהליכי ייצור יכולים לייצר מגוון מוצרי צינורות פלסטיק ליישומים שונים. ב- Crescent Plastics אנו משחילים עשרות חומרים לאלפי צורות ומייצרים צינורות מותאמים אישית לצינורות PVC. שחול של צינורות פלסטיק מאפשר שימוש בחומרים רבים ושונים כגון פוליאתילן, פוליפרופילן ופוליאוריטן, כמו גם בחומרים אחרים.

למרות שפלסטיקה לשימוש חד-פעמי הודגשה לאחרונה בתקשורת בשל עלותם הגבוהה

יש להם אורך חיים ארוך במיוחד שיוצר פעם. לצינורות פלסטיק יש גם תכונות בידוד המונעות מהם הובלת מים חמים ומפחיתות את יכולתם להוביל מים קרים. בצינורות פלסטיק יש גם מבודדים המונעים מהצנרת להעביר מים חמים, ומפחיתים את יכולתם להוביל מים קרים.

במילים אחרות

היתרונות של צינורות פלסטיק תלויים בכמה טוב צוות ההנדסה שלך וכמה טוב יצרן הצינורות שאתה בוחר. באופן אידיאלי, ליצרן שלך תהיה היכולת לייצר אותו ליישום תעשייתי או משהו דומה מאוד, וזה אמור להיות חלק מהמפרט הבא שלך. כאשר אתה מטפל בצינורות הפלסטיק שלך, עליך לפקוח עין על תכונות החומר בו נעשה שימוש.

מדריך SOP נותן תיאור מפורט של אופן הרכבת הצינור מבחינת גודלו

צורתו ופרטים אחרים. בחלק זה תמצאו הוראות לבדיקת צינור הפלסטיק וצינורות פלסטיק מחורצים לעבודה שצוינה. קבלו רשימה מלאה של כל צינורות הפלסטיק, כולל גודל וצורת הצינורות והמפרט הספציפי שלהם. הדוח מספק סקירה מקיפה של כל אחת מהתפתחויות אלה, בהתבסס על מגמות צפויות בענף ועל מגמות השוק הנוכחיות.

איגוד אביזרי צנרת הפלסטיק (PPFA)

הוא איגוד תעשייתי המייצג את היצרנים ואת האיגוד הארצי של צינורות פלסטיק. צינורות פלסטיק ואביזרים ומוצרים נלווים המשמשים ליישומים סניטריים מיוצגים על ידי האגודה לצנרת והתאמת פלסטיק בארה"ב (PIPA) וצינורות פלסטיק, כולל צינורות ויניל עם PVC ו- CPVC המשמשים לקודי בנייה. PP FAbe הוא ארגון סחר לייצור ומכירה של צינורות פלסטיק, צינורות ואביזרים, כמו גם צינורות פלסטיק ומוצרים נלווים המשמשים ליישומים סניטריים.