מדוע כדאי לייצר שילוט מפרספקס?

מדוע כדאי לייצר שילוט מפרספקס?
8 במרץ 2018 יעל לינקר
ב- מאמרים

שילוט מפרספקס

ענף השילוט הוא גדול מאוד ומייצרים שלטים מסוגים שונים מכל מיני חומרים. זקוקים גם אתם לשילוט עבור הבית, העסק הפרטי, המשרד או לכל מטרה אחרת? מלוחות פרספקס תוכלו לייצר אלפי שלטים שונים לכל מטרה. לא מעט עסקים מזמינים שילוט העשוי פרספקס, הוא מאוד פופולרי בקרב תעשיות וענפים רבים. לפרספקס ישנם מאפיינים מצוינים המאפשרים ליצרנים, מעצבים ומתכננים לעוף עם הדמיון ולעצב סוגים שונים של שלטים עבור תחומים רבים. מפרספקס לא מייצרים רק שילוט אלא עוד המון סוגים של מוצרים, אביזרי עזר ותמיכה, רהיטים, חיפויי קירות, מוצרי אחסון ועוד. פרספקס נראה כמו זכוכית כמעט במאת האחוזים אך יש לו מאפיינים טובים בהרבה. בזכות עובדה זו, כיום ניתן לייצר המון אובייקטים מלוחות פרספקס שבעבר היו מיוצרים מזכוכית בלבד. זוהי גם הסיבה שפרספקס קיבל שם מסחרי נוסף שהוא זכוכית אקרילית. פרספקס עשוי מפוליקרבונט(פלסטיק) והוא אחד החומרים היחידים שנוכל למצוא כמעט בכל תעשיה או ענף. בשורות הבאות אפרט על מאפייני החומר ועל סוגים שונים של שילוט המיוצר ממנו.

שלטים מפרספקס

אחת התכונות החזקות ביותר של פרספקס היא גמישותו. תכונה זו מאפשרת לייצר שילוט מפרספקס בכל גודל או צורה שנרצה. בנוסף, פרספקס אינו מושפע מכלל תנאי האקלים ולכן מתאים גם לתנאי חוץ וגם לתנאי פנים. הנה כמה דוגמות לשילוט המפרספקס:

  • שילוט מעוצב: את לוחות הפרספקס ניתן לחתוך באמצעות מכונת חיתוך לייזר מיוחדת ולעצב שילוט בעיצוב אישי או תעשייתי עבור כל עסק או חברה. בנוסף, על פרספקס ניתן להדפיס.
  • שילוט משרדי: משרדים, מרפאות וכל מי שזקוק לשילוט הנושא מידע או שמו של בעל מקצוע ספציפי, יכול להדפיסו או לחרוט על לוחות הפרספקס. שילוט מפרספקס אינו מתיישן ומחזיק שנים רבות תוך שמירה על המראה החיצוני שלו.
  • שילוט חוץ: לוחות פרספקס מעבירים אור ברמה של 92% ולכן מייצרים מהם שילוט מואר המשלב בתוכו תאורת לד הנראית גם בחושך. שילוט כזה נוכל למצוא כאשר נושא את שמם של עסקים, חנויות, סופרמרקטים ועוד.
  • שילוט הכוונה: במקומות ציבוריים רבים חייב להיות שילוט הכוונה למקומות השונים במתחם. פעמים רבות, שילוט כזה מיוצר מלוחות פרספקס כיוון שגם ניתן לייצר כל צורה או גודל וגם מפני שלוחות פרספקס הם אסתטיים במיוחד.

איזה שילוט אתם צריכים?

לסיכום, מלוחות פרספקס ניתן לייצר המון סוגים שונים של שלטים שיתאימו לכל יישום או מטרה. את השילוט המסוים ניתן להשיג אצל חברות המתמחות בייצור מוצרים שונים מפרספקס. חברת "עולם הפרספקס" ידועה כאחת החברות המקצועיות ביותר בענף. אצל "עולם הפרספקס" תוכלו למצוא מגוון מוצרים שונים ובנוסף, תוכלו גם לייצר שילוט בהזמנה אישית. לוחות פרספקס הם יפים, הם שוקלים כמחצית מלוחות הזכוכית, הם מעבירים אור כך שמתאימים לשעוות החושך והכי חשוב, ניתן בקלות לייצר מהם סוגים רבים של שילוט.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות