מוצרים מעוצבים מפרספקס שקוף

מוצרים מעוצבים מפרספקס שקוף
25 בפברואר 2018 יעל לינקר
ב- מאמרים

 

פרספקס שקוף

לא מעט כבר נכתב על לוחות פרספקס ועל השימושים הרבים והשונים שניתן לעשות באמצעותם. התכונות של חומר הפרספקס הן המאפשרות לו להיות יעיל עבור אינספור תעשיות וענפים שאין ביניהם שום מכנה משותף. מפרספקס ניתן לייצר מוצרים בפני עצמם וכמו כן, גם מוצרי עזר ותמיכה לתחומים שונים. לוחות פרספקס נראים כמעט זהים למראה של לוחות הזכוכית. שם מסחרי נוסף שקיבל הפרספקס הוא זכוכית אקרילית, בדיוק בגלל המראה הדומה של שני החומרים. חשוב לציין שלמעט המראה של שני החומרים, כל המאפיינים שלהם שונים. זכוכית מאז ומתמיד נחשבה לחומר מאוד אסתטי אשר מקובל מאוד להציג בו מוצרים למכירה, מוצגים אמנותיים וכולי. עם השנים נמצא שאת כל המוצרים אותם מייצרים מזכוכית, ניתן בקלות לייצר מפרספקס והיתרונות הם רבים. פרספקס יעיל יותר מזכוכית כיוון שמאפשר לייצר ממנו כל דבר עקב גמישותו כאשר הוא חומר גלם. הוא צפוף הרבה פחות מלוחות הזכוכית ואינו נשבר. לוחות הפרספקס נחשבים לחומר בטיחותי במיוחד בייחוד כאשר מדובר בהצגת מוצרים ונוכחות של אנשים העלולים להיפגע אם חס וחלילה תצוגת הזכוכית נשברת.

 

מוצרים לתעשיית הפרסום והשיווק

תעשיית הפרסום והשיווק עושה ותמשיך לעשות שימוש רחב בלוחות פרספקס לטובת הייצור של מוצרים מקדמי מכירות. הנה כמה דוגמאות למוצרים המיוצרים מלוחות פרספקס שקוף שמתאימים לשיווק, פרסום ומכירת מוצרים:

  • מוטות וצינורות: מוטות וצינורות העשויים מפרספקס מגיעים בעוביים, גדלים ואורכים שונים. אובייקטים אלו מסייעים על בסיס קבוע לתעשיית העיצוב והאדריכלות. באמצעות אביזרים אלו שכמובן ניתן להזמין אותם בהתאמה אישית, אפשר להציג מוצרים שונים, אפשר לייצר מהם גופי תאורה ועוד אלמנטים עיצוביים אחרים.
  • מוצרי קידום מכירות: שילוט למדפים וכובשי מדף נוכל למצוא ברחבי חנויות רבות וסופרמרקטים שונים. השלטים המציגים את שמות המוצרים וכובשי המדף יהיו עשויים מפרספקס. הסיבה שמשתמשים דווקא בפרספקס היא העמידות והחוזק שלו. פרספקס אינו מתיישן, אינו מאבד מאיכותו ומחזיק לאורך שנים.
  • קופסאות ומיכלי אחסון: קופסאות ומוצרי אחסון למיניהם יכולים לשמש גם עבור אחסון חפצים וגם עבור אחסון של מזון יבש וממתקים. את קופסאות הפרספקס נפגוש בכל פיצוציה ונבין שקופסאות פרספקס לא רק מציגות את המוצר באופן ברור ומושך אלא גם שומרות על טריותו.
  • ייצור מתקנים: ישנן לא מעט אופציות כאשר נרצה לייצר מלוחות פרספקס מתקני תצוגה. פרספקס הוא חומר בטוח ואסתטי, הוא מעביר אור ברמה של 92 אחוזים ולכן תעשיות רבות נהנות לייצר ממנו מתקני תצוגה בעיצוב אישי ולהציג את המוצרים בצורה אסתטית, משתלמת וכמובן בטוחה.

ייצור מפרספקס

מעוניינים לייצר מתקני תצוגה, קופסאות אחסון, פריטים עיצוביים או כל דבר אחר מלוחות פרספקס? פנו לחברה המתמחה בייצור ועיבוד של מוצרים שונים בהזמנה אישית ותעשייתית. מפרספקס ניתן לייצר מגוון עצום של מוצרים שניתן למכור וכמו כן, מוצרים התורמים לייצור או להגנה של מוצרים אחרים.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות