טכנאי הציפורניים ולקוחותיהם הותקנו עם פרספקס בקולנוע, שאמור להיפתח מחדש בחודש הבא.

אמנם נעשה שימוש במחסומי פרספקס ממספר סיבות, כמו הדיון המתמשך על בטיחות זיהום האוויר, אך ערכן המגן רחוק מלהיות מוכח – במיוחד כשמדובר בווירוסים.

עסקים ומשרות אומרים כי חלונות פרספקס הם דרך להגן על אנשים מפני התפשטות קורונווירוסים

על פי ארגון WHO, בתי ספר ברחבי הארץ משקיעים בסדיני פלסטיק כדי ליצור מחסום נגד העברת נגיף העטרה. יריעות ה- P-lexiglas היו ממלאות תפקיד מרכזי בפתיחה מחדש, אך הם אינם הפיתרון היחיד.

חברות ומקומות עבודה מצביעים על מחיצות זכוכית אקרילית ככלי המשמש להגן על אנשים מפני התפשטות הנגיף

מפרידי חדר פרספקס משמשים כמחסום נגד מחלות זיהומיות המתפשטות בין הצוות הרפואי לחולים. על פי ארגון הבריאות העולמי, מפרידי קירות פרספקס הם הדרך היחידה לנהל את הסיכון להתפרצות מגפה בארה"ב החל משנת 2020 ואילך.

כמה ארגונים הציעו כי מגוון תעשיות ישתמשו בפרספקס להפחתת הנטל

השימוש החדש שהתגלה בפרספקס יכול ליצור מחסום שקוף בין קבוצות אנשים למניעת נגיף הכלילי. בשנים האחרונות שלטי זכוכית אקרילית הפכו בכל מקום בבתי חולים, מתקני בריאות ומרחבים ציבוריים אחרים.

דובר פרסומת פרספקס אומר כי החברה מפנה קווי ייצור של מוצרי אמבטיה

ופלסטיק צבעוני כדי להגדיל את הייצור של פרספקס שקוף. בעוד שלייצרני לוחות פרספקס יש לעיתים קרובות צוותי מכירות משלהם, הם מוכרים את המוצר לחברות מכירות אחרות שמייצרות את הפלסטיק, חותכים אותו בלייזרים ומכופפים אותו למפרט הלקוח.

אם אתה שוקל כיצד לעשות זאת בצורה הטובה ביותר בבטחה

מומלצת מחיצת פרספקס בפינת ישיבה בכיתה, כמו שולחן עבודה או משטח עבודה. יש כאלה שמעדיפים מחיצות צמודות על פני מחיצה תלויה שיכולה להתנדנד באוויר, אך השיטות המומלצות בתעשייה הן כיום להבטיח שכל משטח, משולחן למשטח העבודה, מאפשר התקנת מחיצה עם משטח ברור ולא מחזיר אור. • לוחות פרספקס המותקנים על סוגר כך שניתן יהיה לסדר אותם מחדש במידת הצורך, ולוחות מותאמים אישית המשמשים באוטובוסים לבית הספר.

אם אתה יכול לכתוב, אתה יכול לפרסם מידע מבלי להיות קשור לקיר באמצעות לוח קיר גלגול ושקוף. זה לא יפריע לנוף של שאר החדר שלך, ואם אתה משתמש בקיר – כדי לראות דרך הקיר – זה לא יגרום נזק לקירות שלך.

אם אתה משתמש במכשול פיזי לאינטראקציה קרובה במקום מסכה

חשוב שקיר המחיצה יתוכנן עם שוליים גדולים כדי להבטיח את אזורי הנשימה של משתמשים בישיבה ועמידה. השתמש בחלל חדרים ברור אם אתה צריך לשלוט באזור ולסגור אותו, אך עדיין זקוק ליכולת לחוש טוב יותר את המתרחש בצד השני של המכשול.

אם חוצץ הפרספקס שלך צריך לערפל לאחר ניקוי חוזר, תלמד כיצד למנוע שריטות מיקרוסקופיות על הפרספקס שלך.