מתקני תצוגה מייצרים מפרספקס

מתקני תצוגה מייצרים מפרספקס
22 בנובמבר 2017 יעל לינקר
ב- מאמרים

אם יש לכם עסק פרטי ואתם מוכרים סוגים שונים של מוצרים וזקוקים למתקני תצוגה, המאמר הבא יעזור לכם להבין מדוע מתקני תצוגה מומלץ וכדאי ביותר לייצר דווקא מחומר הפרספקס ולא מזכוכית רגילה למרות שישנה נטייה לחשוב שמוצרים נראים יוקרתיים רק כאשר מוצגים בארונות זכוכית. מתקני תצוגה אמורים לשרת אות העסק שנים רבות ולהצליח לשמור על המראה שלהם לאורך תקופה ארוכה ללא הצורך בחידושם, צביעתם מחדש, החלפת חלקים או תיקונים שעלולים לקרות אם המתקן נשבר. סביב מתקני התצוגה השונים נמצאים המון אנשים ולעתים אנשים עלולים לנגוע בחפצים שאינם מיועדים לכך ולהזיק למתקן. בנוסף, מתקני התצוגה השונים חייבים להבטיח בטיחות עבור כל האנשים המביטים במוצרים השונים. מתקני תצוגה יכולים להופיע בחנויות, סופרמרקטים, בתי מרקחת ועוד המון מקומות המציעים למכירה מוצרים ומציגים אותם באופן ברור לעין. מתקני תצוגה העשויים מפרספקס הם המתקנים האיכותיים ביותר ומיד אפרט.

יתרונותיו של הפרספקס על מתקני זכוכית

כאשר מייצרים מתקני תצוגה מזכוכית, קודם כל תהליך הייצור והעיבוד של החומר הוא אינו זול. זכוכית היא אינה חומר גמיש ועל מנת לעשות עליה מניפולציות שונות ולעבד אותה בצורות מסוימות, העיבוד הוא קשה יותר. מתקני תצוגה מפרספקס קל הרבה יותר לייצר עקב גמישותו הרבה של חומר הפרספקס ממנו ניתן לייצר בקלות מתקני תצוגה עבור כל ענף וענף. העובדה שקל יותר לייצר מתקני תצוגה מפרספקס מאשר מזכוכית בעצם הופכת את תהליך העיבוד למהיר וזול יותר.  דבר שני שמעניק הפרספקס הוא בטיחות מלאה. מתקנים העשויים זכוכית עלולים להישבר ולפגוע בסובבים אותם בניגוד לפרספקס שאינו נשבר בקלות בכלל ובטח שלא מתנפץ לרסיסים ולכן הוא בטיחותי הרבה יותר. לוחות פרספקס שוקלים כמחצית מלוחות הזכוכית כך שקל יותר לנייד אותם וכמובן להזיז אותם ממקום למקום. חומר הפרספקס יודע לשמר את עצמו לאורך שנים רבות. החומר עמיד בפני ממסים וכל מיני מזיקים אחרים וגם מתאים מאוד לכל מיני מתקני תצוגה הנמצאים בתנאי חוץ כי הפרספקס אינו מושפע מכל תנאי מזג האוויר ונשאר איתן ויציב בכל עת. מתקני תצוגה מפרספקס אם כך, אינם מצריכים כלל תחזוקה שוטפת כי אינם מתיישנים. התחזוקה היחידה היא אולי ניקיון המתקנים מדי פעם באמצעות מים וסבון בלבד.

מתקני תצוגה מסוגים שונים

ניתן לייצר המון סוגים שונים של מתקני תצוגה כיוון שחומר הפרספקס הוא מאוד גמיש ומאפשר ורסטיליות גדולה מאוד. בנוסף, לוחות הפרספקס מגיעים בהמון סוגים שונים כך שכל אחד  יכול לבחור ולייצר בדיוק את מה שמתאים עבור העסק שלו. ישנם המון צבעים וגוונים של לוחות, ישנם עוביים שונים שניתן להזמין ואף יכולים לייצר בידוד עבור מבנים שונים. לוחות פרספקס גם מגיעים בטקסטורות שונות וצבעי נאון ובעצם בכל צורה, צבע או טקסטורה שתרצו. כאשר מייצרים מתקני תצוגה מפרספקס בעצם מזמינים מוצרים איכותיים שיחזיקו שנים רבות וכמובן יציגו את המוצרים השונים באופן אסתטי ויפה.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות