איגוד הנוחיות הקמעונאיות ניבא נכון כי אחת הטרנדים החמים ביותר בתחום הקמעונאות בשנת 2015 תהיה ריהוט בהתאמה אישית – ריהוט חנויות המשלים את קישוטים ועיצוב החנות בנוסף למלאי. מרבית החברות יבחרו בין נושאות חוברות צמודות קיר, תצוגות קיר ותאורת תצוגה, אשר כולן מציעות מגוון יתרונות וחסרונות. בחר בחר תצוגת נוי או תצוגת כיפת זכוכית או מצא תצוגה אקרילית ייחודית בה תוכל להציג את המוצרים שלך. בין אם אתה ממלא מגשים אקריליים בסחורה או מרים חפצים קטנים על מנשאים אקריליים, אפשרויות תצוגה אלה מושלמות להוספת מבטא ייחודי לתצוגה החזותית שלך. בחר מתוך מגוון סוגים שונים של תצוגות הדרושים לתצוגה שלך ותוכל להשתמש בהם כדי ליצור הגדרה בחנות. יחידות סל מונמכות, כיפות זכוכית ותצוגות דקורטיביות אחרות הן דרך יעילה ואטרקטיבית למשוך את תשומת לב הלקוח ולשפר את חווית הלקוח של העסק שלך.

אורות התצוגה היעילים ביותר המגדילים את הקמעונאות כוללים כיפות זכוכית

מדפי זכוכית ואפשרויות אחרות לתצוגות אקריליות. אם החנות שלך מחפשת תצוגה גדולה עם תצוגת כיפת זכוכית, תצוגת סל או מדף אחר מלא בספרות, ייתכן שתמצא פיתרון שלא יעלה לך הון תועפות. במקום זאת, הזמינו תצוגות אקריליות במחיר סביר והעניקו למוצרים ולשירותים שלכם מראה מודרני מבלי לשלם יותר מדי.

הפוך את העסק שלך לאטרקטיבי יותר ללקוחות באמצעות תצוגות אקריליות וגופי חנות

כדי להציג את הפריטים שלך. חלונות ראווה מקדמים מושגים יצירתיים להצבת מוצרים על ידי סידור המוצרים שלך באופן המדגיש את משיכתם, ומספרים לצרכנים סיפור בזמן שהם שוהים במקום אחד.

ניתן לתכנן תצוגות ווויטרינות בודדים של תכשיטים ליצירת מקום ולהשתלב בצורה חלקה בעיטור החנות

אם אתה זקוק לוויטרינה לתכשיטים שלך, אביזרים או פריטים אחרים באיכות גבוהה, ויטרינה יכולה לעזור ללקוחות לראות את המוצרים שלך מכל הזוויות.

מתקני חנויות מותאמים אישית תומכים בסחורה חזותית כללית

מגרים את הקניות, הופכים את השטח שלך לגמיש יותר, עוזרים לשלוט בעלויות, מאפשרים לך לעמוד בקלות בדרישות ADA ובדרישות רגולטוריות אחרות, ולתמוך ולעורר מכירות באמצעות תמריצים לרכישה. שמרו על בטיחות הסחורה שלכם עם מגדל תצוגה אקרילי עם קיר סריג. ויטרינות משפרות את ארגון החנויות על ידי מתן הגנה נוספת מפני גניבה ותמיכה בשירות לקוחות ובשביעות רצון. שמרו על הסחורה שלכם עם ויטרינות אקריליות עם קירות סריג ומגדלים.

צור קיר של חולצות טריקו וארגן קבוצות קטנות וגדולות מהן לקבוצות מושכות את העין וקלות לניווט. בעזרת ויטרינה אקרילית עם קיר סריג תוכלו להציג את המוצרים שלכם בקלות.

תצוגה מעולה או תצוגת תכשיטים משפרת את חוויית הקנייה בחנות בכך שהיא מקלה על הצרכנים חווית קנייה נעימה ונטולת מתח

ניתן לשפר את מראה התכשיטים על ידי ויטרינות מוארות היטב כדי לעודד לקוחות לקנות. המדפים על הקירות נראים גם מסוגננים ומארגנים את הסחורה שלכם, כך שלצרכן תהיה חווית קניה ללא מתח נעימה. זה מקל על הניווט וללא לחץ זמן נוסף על הלקוח.

אתה יכול גם לקחת את הזמן שלך עם שירות הלקוחות שלך על ידי פתיחת הוויטרינות בגימור אקרילי עבור הלקוחות שלך. בכל פעם שאתה פותח את אחד הוויטרינות האקריליות, אל תשכח את ההזדמנות לקיים אינטראקציה עם הלקוח.

אם התוספת אינה מתאימה למלאי המלאי שלך, נשמח לייצר מעמד לחוברות המתאים לצרכיך העסקיים. תוכלו למצוא אותם בקטלוג שלנו גם במגוון גדלים, צורות, צבעים וגדלים כרצונכם.

משעונים ועד עגילים

יש מגוון רחב של מוצרים להצגה על הקיר. כאן תוכלו למצוא את כל האביזרים הדרושים לכם כדי להציג את המוצרים שלכם כראוי ובגאווה. אחד הפריטים הפופולאריים ביותר בראש הדלפקים שלנו הוא תצוגת הדלפק, אותה תוכלו למצוא גם בקטלוג שלנו בגדלים, צורות, צבעים וגדלים שונים.

אפילו טוב יותר

הוא שאקריליק קל לניקוי וניתן לתיקון בעזרת שריטות. שלא כמו פלסטיק אחר, הנוטה לדהות, לשרוט ולהצביע לאורך זמן, האקריליק שומר על מראהו הצלול. תצוגות אקריליות וחומרי מלאי עמידים הרבה יותר מעיצובי הזרקת פלסטיק ויכולים לעמוד בשימוש כבד וחוזר.

לקוח לא מתחכם או טעות תמימה יכולים לגרום לתצוגת הטאבלט שלך ליפול לרצפה ובכך להפוך חומרים עמידים לחשובים יותר

השתמש באחד מקירות הגריל האקריליים שלנו כדי להציג אוספי תכשיטים ומשקפי שמש יקרי ערך. זה מאפשר ללקוחות לראות את המוצרים שלך מכל הזוויות ובמקביל לאחסן אותם בבטחה ומאובטחת מאחורי דלת נעולה. מדוע לרוקן את הארנק כאשר הייתם יכולים לשלם הרבה פחות ולהקים דוכן – המוצר לבדו עולה רק חלק קטן מהעלות?

העמידות של בניית הסטירן ההיברידית שלנו פירושה שמכולות קיר הרשת שלנו יכולות לעמוד בשימוש והחומר הברור מבטיח נראות מושלמת של המוצרים שלך

מכיוון שהם מקובעים היטב לקיר, אין סכנה שאדם יתקל בטעות בוויטרינה מסוג זה וישפך את התוכן.