פרספקס רשם פטנט בשנת 1933 והוא ככל הנראה החומר העתידני ביותר של המאה ה -20. משתמשים בו בצורה מבנית בכל התחומים, החל באלקטרוניקה בהיי-טק וכלה במכשירים רפואיים ויש מגוון רחב של יישומים, החל ממכשירים רפואיים וכלה ברכיבים לתעשיות התעופה והחלל והרכב. פרספקס ריזנר התחיל כעסק משפחתי לגזירה עד שנת 1957, אז בנו של המייסד קרל ריידנר עבר לפרספקס זול וקל לתפעול.

פרספקס הוכיח את עצמו במגוון יישומים בשנים האחרונות

החל באלקטרוניקה בהיי-טק וכלה במכשירים רפואיים, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור חלונות, תצוגות קמעונאיות ויישומים אחרים. אקריליק A-125, זמין במגוון רחב של גדלי חיתוך ואביזרים מוכנים לשימוש. בניגוד לזכוכית, אקריליק הוא עמיד בפני ניפוצים ולכן ידידותי לסביבה והוא זמין גם כחלופה לזכוכית ביישומים רבים כמו חלונות זכוכית וזכוכית – כגון משטחים.

אנו גם מלטשים את הקצוות של חתיכות אקריליות עבות כאן באמקו פלסטיקה

מסור שולחן עושה את העבודה כשאתה צריך יותר מקום לעבוד עם דיסק פרספקס גדול. אתה יכול ליצור מסגרות גדולות או קטנות עבור חלונות p-Lexigla ולהבריג אותם לעמודי חלון כדי לקבל עיצוב חלון מסוים. אם אתה עובד עם לוחות פרספקס גדולים, אתה יכול לחרוט את לוחות ה- P-פרספקס בידיים שלך, שלא יתעייפו לאחר שעשית את העבודה הקשה בלחיצה על כלי צר החותך את שורות משקפי הפרספקס שלך.

זו מערכת יקרה לכיפוף אקרילי, אבל קלטת תרמית צריכה לעבוד באותה מידה כמו פרספקס בעבודה עם נפחים קטנים.

אם אתם מתכננים להתקין חלון סערה בביתכם

פרספקס קל, זול וקל לעבוד איתו. קשה לראות שלא מדובר בזכוכית אמיתית, אך היא עובדת מכיוון שיש לה תכונות בידוד ויכולה לעמוד בלחץ רב, כמו לחץ גבוה וטמפרטורות גבוהות. כאמור, הזכוכית עולה בערך אותו דבר ונצמדת לעצמה טוב יותר מסיליקון. הזכוכית משמשת גם לבלבלים, כך שאם אתם מתכננים להוסיף חלונות סערה בבית, היא עשויה לעבוד באותה מידה כמו זכוכית.

על פי פלסטיקה מקצועית, פרספקס סיפק מגוון רחב של יישומים, כולל בידוד, בידוד לחלונות, דלתות, מסגרות דלתות, חלונות וידיות לדלתות ומגוון יישומים אחרים.

הבעיה הגדולה ביותר עבור היצרנים

לדברי מרקר, היא שהם אינם יכולים לייצר פרספקס מספיק מהר. הוא ציין כי ICIS אומר שיש עדיין מגן מתאים, אבל אין שום דרך לייצר ממנו עלה מספיק מהר, "ויש כמה חברות שעושות את זה, הוא דיווח. שתי הגדולות ביותר הן Rohm, שמייצרת פרספקס, ופרספקס בריטניה, שמייצר גיליונות ומילא הזמנות, על פי אתר החברה. אך קמעונאית פרספקס TAP, שאינה נשלחת עם פרספקס או פרספייס, אומרת כי תפוג השבוע וכי יהיה עיכוב של שישה שבועות לפני המסירה הבאה מגיעה, היא אמרה.

Plasticare הוא פרקטי לשימוש והמוצר ישלים ויחדד את הסירה שלך עם שילוב של פרספקס, פוליאוריטן וחומרים אחרים כמו גם מגוון פלסטיק.

כאן

היא רשימה של עזרים שיעזרו לך להתכונן לייצור הוכחות עטים קרים עם פרספקס, פוליאוריטן, סרט ציור ופלסטיק ממוחזר. במדריך זה נדון בדבק האקרילי הטוב ביותר וניתן לך כמה טיפים בנושא הדבקת פרספקס לאחר שיש לך אסף את האספקה שלך. מאז acr זכוכית אליקית היא בצורת אקריליק, עליכם ללמוד כיצד לנקות אותה ולשמור עליה צלולה וללא שריטות. אם אתה רוצה להכין דברים שונים המכונים "דברים שונים" באזורים שונים בעולם, בקר בפלייליסט שלי.

שלא כמו פוליקרבונט

הצלחת האקרילית אינה מחסום טוב מפני אדי מים, אך היא מעט טובה יותר. חלק מהמשתמשים מצאו כי הפוליקרבונט ללא שינוי מתנתק כאשר הם מנסים לפרק אותו מכנית. מומלץ להשתמש באריזות אטומות לטווח ארוך וגם ליישומים קטנים, במידת האפשר.

מגן וחסמי פרספקס ברורים יכולים לעזור ללקוחות ולעובדים לשמור על מרחק חברתי ועל הפרדה פיזית תוך ביצוע החובות הדרושות בעבודה

פרספקס יכול לשמש כמראה זכוכית משופעת, כמראה שנחתכה בנפרד או אפילו ככיסוי לכלי זכוכית. אם הכוס שלך זקוקה לה, יש לנו מגוון רחב של מוצרים ושירותים כדי לענות על הצרכים שלך. למרות שזכוכית לקסיג קלה יותר לשריטה מזכוכית, עדיין ניתן לתבל אותה במוצרי טיפוח מיוחדים.

המשרד נראה כאילו

הוא מתווסף לטויוטה שטויוטה מתכננת להתקין, אבל נראה שאין שום מקום לזה. הפיתרון שראיתי היה קירות פרספקס, כדי שנשב זה מול זה ליד שולחנות. תהיה לנו חלונית גדולה של זכוכית, אבל פרספקס לא יהיה עבה כמו הזכוכית בצד השני של המשרד, או אפילו דק כמו קיר זכוכית.