עיצוב בפרספקס

עיצוב בפרספקס
21 בפברואר 2018 יעל לינקר
ב- מאמרים

מתקני תצוגה מפרספקס

עיצוב בלוחות פרספקס הוא כנראה התגשמות חלומו של כל יוצר, מתכנן, ארכיטקט וכמובן מעצב. כאשר חומר הוא כל כך וורסטילי ובעל תכונות ומאפיינים המתאימים לתעשיות וענפים כה רבים, השמיים הם לא באמת הגבול. פרספקס ידוע בעולם התכנון והתעשייה כחומר המסייע לא לכמה ענפים בלבד אלא לאינספור ענפים. הוא בין החומרים הבודדים שניתן לייצר מהם כל כך הרבה מוצרים, אביזרי עזר ותמיכה וכמו כן, גם אובייקטים עיצוביים. פרספקס בעצם נחשב ללא מטפורה, כחומר ביד היוצר. לא בטוחים אם עיצוב בלוחות פרספקס יכול להיות יעיל עבור היישום, העסק או התחום שלכם, השורות הבאות יפרטו על המאפיינים והיתרונות יוצאי הדופן של לוחות פרספקס וגם אתן כמה דוגמאות לענפים העושים בפרספקס שימוש גורף. בענף התעשייה, פרספקס מקבל עוד כמה שמות מסחריים שהומצאו בעקבות חלק ממאפייניו המצוינים. אחד השמות הנרדפים של פרספקס הוא זכוכית אקרילית. פרספקס נראה כמו זכוכית כמעט במאת האחוזים רק עשוי מחומר אקרילי בעל מאפיינים שונים לחלוטין מאלו של לוחות הזכוכית הרגילה. שם נוסף שקיבל הפרספקס הוא פלקסי-גלאס, המתאר את יכולת הגמישות הגבוהה של הלוחות ולכן נקרא גם זכוכית גמישה.

תכונות ושימושים

תכונותיו של הפרספקס כמו שהתחלתי לציין בשורות הנ"ל מאפשרות ייצור של מוצרים שונים ומשונים ללא הגבלה לתעשיות שונות. מתקני תצוגה מפרספקס הם יישום פופולרי במיוחד ונוכל למצוא גופי תאורה מעוצבים, כלי אחסון, שילוט, פריטים מעוצבים ועוד. הנה כמה ממאפייניו של החומר:

  • גמישות: חומר הפרספקס מאופיין בגמישות גבוהה במיוחד(בניגוד ללוחות זכוכית). תכונה זו, היא המאפשרת את העיבוד והייצור של אלפי מוצרים שונים אם זה בחיתוך לייזר, הדפסה, חריטה ועוד.
  • עמידות: לוחות פרספקס כמעט ואינם נשברים, הם חזקים במיוחד. לוחות פרספקס יעילים גם עבור תנאי חוץ וגם עבור תנאי חוץ. פרספקס אינו מושפע מתנאי מזג האוויר השונים, הוא אינו מתנפח, אינו סופח מים ולכן אינו נרקב, מחליד או מייצר קורוזיה לאורך זמן.
  • מעביר אור: פרספקס מעביר אור ברמה של 92% ולכן מייצרים ממנו לא מעט מתקני תצוגה שונים, גופי תאורה וגם שילוט מואר.
  • משקל: לוחות פרספקס אינם כבדים, בייחוד בהשוואה ללוחות זכוכית כאשר צפיפות החומר שלו היא פחותה בהרבה מזו של הזכוכית הרגילה. קל לנייד את מתקני התצוגה השונים, את המוצרים או כל אובייקט אחר העשוי מפרספקס בקלות.
  • אסתטיקה ומגוון: לוחות פרספקס מייצרים מראה נקי ואסתטי במיוחד. הם מגיעים במגוון רחב מאוד של צבעים, גוונים, עוביים וטקסטורות כך שניתן לייצר מהם כמעט כל דבר.

ייצור המוצרים

מוצרי פרספקס על סוגיהם השונים, אין זה משנה אם זה מוצר בעיצוב אישי או מסחרי, מומלץ להזמין מחברה שזהו תחום ההתמחות שלה. חברה המציעה מגוון רחב של מוצרי פרספקס לכל מיני תעשיות וענפים, תוכל לייצר מוצרים, אובייקטים או אביזרי תמיכה גם עבורכם. פנו אל חברת "עולם הפרספקס", קבלו ייעוץ והכוונה לדרך ולפתרון הטוב ביותר עבור ייצור המוצרים שלכם.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות