על פי דו"ח חדש של Reports & Data, השוק העולמי לפלסטיק הנדסי צפוי להגיע ל 138.59 מיליארד דולר עד שנת 2026. הדו"ח מספק תחזית צופה פני עתיד לשוק הפלסטיק ההנדסי העולמי לתקופה 2015-2020.

מחקר שוק הפלסטיקה ההנדסית מורכב גם מניתוח מעמיק של השחקנים החשובים ביותר בשוק העולמי עבור פלסטיק הנדסי. המחקר מספק תובנות לגבי מבנה ההון המשתנה, אסטרטגיות עסקיות ואסטרטגיות מפתח של חברות מפתח בענף.

בנוסף

דו"ח שוק הפלסטיק ההנדסי העולמי מספק ניתוח מעמיק של שחקני המפתח בשוק הפלסטיק ההנדסי העולמי. הדו"ח בוחן את שוק היצרנים, כולל גורמים מקומיים ובינלאומיים, כמו גם גורמים אזוריים ומקומיים. הוא מספק סקירה מקיפה של כל המידע שמנותח ומשותף על ידי שחקני התעשייה החשובים ביותר בשוקי הפלסטיק ההנדסי. לשם כך הוא מכיל מידע מפורט ונחקר היטב על האסטרטגיות העסקיות, האסטרטגיה העסקית ונתח השוק של כל אחת מהחברות הגדולות הללו, תוך שימוש במגוון כלים אנליטיים.

קוראי שוק הפלסטיק ההנדסי ימצאו דוח זה שימושי מאוד ויזכו להבנה מעמיקה של השוק

דו"ח המחקר כולל חמשת פורטי – ניתוח הכוחות וניתוח חמשת הכוחות של הסבלים, שיעזרו להבין את ההתפתחות המדויקת של שוקי הפלסטיק ההנדסי. הדו"ח, המספק סקירה מקיפה של כל חברה בשוק הפלסטיק ההנדסי ונתח השוק שלה, נבנה בשיטות מחקר ראשוניות ומשניות כאחד. דוח זה מספק ניתוח מעמיק של כל החברות המדווחות על ידי ראיון משתמשי הקצה שלה וארגון תהליך הסקר תוך שימוש במידע העדכני ביותר על אסטרטגיות עסקיות, אסטרטגיה עסקית ונתח שוק.

זה עוזר לך להבין את המצב הנוכחי בשוק הפלסטיק ההנדסי ואת סיכויי העתיד שלו

זה מנחה אותך בתכנון האסטרטגיה הארגונית שלך על ידי הבנת המגמות הגוברות שמעצבות, מקדמות ומעצימות את התפתחותה. השתמש בכלי מכריע זה כדי ללמוד את הספקים המובילים ולקבל ניתוח מעמיק של שוק הפלסטיק ההנדסי. יש להם גישה למידע העדכני והמדויק ביותר על כל השחקנים המרכזיים והאסטרטגיות העסקיות שלהם, ועוזרים להם להבין את נתח השוק שלהם, את קצב הצמיחה ואת ההתפתחויות העתידיות שלהם.

למידע נוסף על החומרים המתאימים לפרויקט שלך

התקשר עוד היום ל"קריאת פלסטיקה "בטלפון 610 – 926 – 3245. מעצבים ומהנדסים יכולים להסתכל על הפלסטיק הטכני ולעצב את הפרויקטים שלהם בצורה הטובה ביותר. המאמצים הנוכחיים לקדם מיחזור רחב היקף של חומרים ופלסטיק במיוחד הם בעלי אופי טכני במיוחד, אך הם פשוט תוצאה של שיקולים כלכליים.

אחת הדרכים להקל על המיחזור

היא להשתמש בחומרים ממוחזרים כגון פוליאתילן, פוליפרופילן ופוליוויניל כלוריד. למרות שקיימת נטייה לסווג פלסטיק רבים למספר קטגוריות, מינוח זה עוזר להבין טוב יותר את הסוגים השונים של פלסטיק הנדסי ואת השימוש בהם ביישומים טכניים. התיאור של "פלסטיקה הנדסית" מבדיל קבוצה אחת מהשנייה מכיוון שניתן להשתמש ברוב הפלסטיקים הללו ביישום טכני. הוא כולל את כל התרמוסים והרמדים הזמינים, כמו גם אלה ששימשו בהצלחה למטרות טכניות במגוון רחב של יישומים, החל במכשירים רפואיים וכלה במכשירים רפואיים.

לפלסטיקה מסוימת יש גם תכונות שפשוט אינן קיימות במתכות

ויש לזכור זאת בעת בחירת חומרים. לדוגמא, אם צפויות לחצים מכניים חוזרים ונשנים, פלסטיק בעל תכונות הדומות לאצטל עשוי להיות הבחירה הטובה יותר. פוליקרבונטים חדשים כגון ATARFLON NEOa, המשפרים תכונות כמו עמידות בפני פגיעות ועמידות במזג האוויר באמצעות טכנולוגיית קופולימריזציה, מושכים כעת גם תשומת לב בתחומים שונים.

חטיבת המחקר והפיתוח הפטרוכימית של Idemitsu ממשיכה לפרוץ את גבולות הפלסטיק ההנדסי על ידי שיפור הטכנולוגיות הקיימות

פיתוח חומרים מתקדמים חדשים וייצור מוצרים מתקדמים משופרים. חטיבת הפידוכימיה של Idematsus ממשיכה לפרוץ את גבולות הפלסטיק ההנדסי כדי לשפר את הטכנולוגיות הקיימות, לפתח חומרים חדשים ומתקדמים ולייצר מוצר קצה גבוה ומשופר. שוק הפלסטיק ההנדסי ליישומים אלקטרוניים גדל בצורה הטובה ביותר, ולפי דוח שנתי של MarketsandMarkets, הוא מוערך בשווי של 115.10 מיליארד דולר בשנת 2023. צמיחה בשוק זו מונעת מהביקוש הגובר לאלקטרוניקה מתקדמת, יחד עם עלייה ב השימוש בפוליקרבונט במכשירים אלקטרוניים כגון סמארטפונים וטאבלטים. בגלל חדירת השוק החזקה של פלסטיק הנדסי והביקוש הרב ליישומי אלקטרוניקה ואלקטרוניקה, צפויות המכירות באזור אסיה-האוקיאנוס השקט להגיע ל 64.31 מיליארד דולר עד שנת 2026.

Sassenrath אמר: "שוק הפלסטיק ההנדסי. ליישומי אלקטרוניקה ואלקטרוניקה באזור אסיה-פסיפיק ימשיכו לצמוח.

כבר חלה התקדמות מרגשת בתחום זה

ופיתוח הטכנולוגיות נמצא בתהליך פיתוח מבנים לפלסטיקה המוליכים על יחדיו, יחסי המבנה-פונקציה המוצגים כאן יכולים לשמש להנחיית טכנולוגיית חלבונים נוספת, לפולימריזציה יעילה יותר של חיות מחמד ופולימרים סינתטיים אחרים, ובכך לפתח אסטרטגיות ביו-טכנולוגיות לחיסול הנגע הסביבתי של הצטברות פלסטיק בטבע. — –