פרספקס וענפים שונים

פרספקס וענפים שונים
18 בפברואר 2018 יעל לינקר
ב- מאמרים

פרספקס

על חומר הפרספקס בוודאי שמעתם. לוחות פרספקס הם בעלי מראה כמעט זהה לזה של לוחות הזכוכית הרגילה. למעט המראה כמעט זהה של שני חומרים אלו, המאפיינים שלהם שונים לחלוטין. לוחות פרספקס מצליחים לעלות בתכונותיהם על תכונות הזכוכית הרגילה בכמה וכמה רמות. ראשית, משקלם של לוחות הפרספקס קל הרבה יותר מלוח זכוכית עקב צפיפות פחותה של החומר. שנית, פרספקס בניגוד מוחלט לזכוכית, אינו נשבר. בהמשך אפרט על תעשיות שעושות שימוש רב בפרספקס ומדוע מאפיין הבטיחות של החומר הוא בעל חשיבות רבה. כאשר זכוכית נשברת היא מתנפצת לרסיסים בעוד שהפרספקס הוא בעל חוזק מכני גבוה במיוחד. פרספקס כחומר גלם הוא גמיש במיוחד. תכונה זו מאפשרת למתכננים ולמעצבים לייצר ממנו כמות עצומה של אלמנטים ומוצרים היעילים ליישומים שונים. בנוסף, לוחות פרספקס מתאימים באופן מושלם עבור יישומים בתנאי חוץ. פרספקס אינו מושפע מכלל תנאי מזג האוויר ומצליח לשמור על צורתו ואיכותו גם בתנאי אקלים קיצוניים. לוחות פרספקס מגיעים במגוון גדול של צבעים, גוונים, עוביים וטקסטורות כך שאופציות הייצור שלהם הן בלתי מוגבלות.

מה מייצרים מלוחות פרספקס

כמו שהתחלתי לציין, תעשיות רבות עושות שימוש בלוחות אלו כיוון שמאפייניהם מאפשרים ייצור של מגוון אובייקטים המסייעים לתחומים שונים. אלו כמה מהם:

  • תעשיית השילוט: תעשיית השילוט מייצרת המון סוגים שונים של שלטים מחומר הפרספקס. נוכל לראות את שמות המוצרים השונים בסופר מוצגים על לוחות פרספקס שקופים. גם שמות האנשים התלויים על דלתות משרדים עשויים מפרספקס ונמצא גם מגוון של שילוט הכוונה ופרסום.
  • תעשיית התכנון, הבנייה והעיצוב: כיוון שלוחות פרספקס יעילים עבור תנאי חוץ שונים, ניתן לייצר מהם סוגי חיפויים שונים למבני חוץ. פרספקס אינו סופח מים ולכן אינו נרקב, מחליד או מייצר קורוזיה. בנוסף, פרספקס פופולרי מאוד בקרב מעצבי פנים כי ניתן לייצר ממנו אלמנטים שונים המשתלבים עם חומרים שונים וכמו כן, גם רהיטים.
  • תעשיית המזון: הכוונה היא לתעשיית המזון היבש. לוחות פרספקס הם חומר מאושר מזון על ידי משרד הבריאות ולכן ניתן לייצר ממנו מוצרי אחסון דקורטיביים עבור קיוסקים, חנויות ממתקים ועוד. בנוסף, פרספקס מצליח לשמור על טריות המוצרים לאורך זמן.
  • תעשיית התאורה: לוחות פרספקס מעבירים אור ברמה של 92 אחוזים ולכן מייצרים מהן סוגים שונים של גופי תאורה מעוצבים ושילוט מפרספקס המשלב בתוכו תאורה.
  • תצוגות ותערוכות: מלוחות פרספקס ניתן לייצר מתקני תצוגה שונים. מתקני תצוגה אלו הם הבטוחים ביותר כאשר סביבם ישנה כמות גדולה של אנשים. פרספקס אינו נשבר בניגוד ללוחות זכוכית ולכן נחשב בטיחותי במיוחד.

האם פרספקס ישרת גם אתכם

אם אינכם יודעים האם לוחות פרספקס יהיו יעילים עבור העסק או הענף בו אתם עוסקים, פנו לחברת "עולם הפרספקס". חברה זו היא מהוותיקות והמקצועיות ביותר בענף ומייצרת מוצרים לענפים רבים וללקוחות פרטיים על בסיס קבוע. מלוחות פרספקס מייצרים עוד המון מוצרים שונים גם למכירה וגם כמוצרי עזר ותמיכה לתעשיות שונות. "עולם הפרספקס" מייצרת מוצרים בהזמנה אישית לכל סוגי העסקים והלקוחות הפרטיים. ייתכן בהחלט שגם אתם יכולים לעשות שימוש בלוחות פרספקס ולייצר מוצרים מקוריים ואיכותיים.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות