פרספקס על סוגיו השונים

פרספקס על סוגיו השונים
15 במרץ 2018 יעל לינקר
ב- מאמרים

פרספקס תל-אביב

לוחות פרספקס מיוצרים בהמון סוגים וסגנונות שונים. עובדה זו יחד עם המאפיינים הנהדרים של החומר מצליחים לסייע להמון תעשיות וענפים. ישנם המון מוצרים למכירה המיוצרים מפרספקס אך זה לא הכל. מלוחות אלו ניתן ליצר אביזרי מיגון ותמיכה לתחומים שונים. פרספקס נמצא מסביבנו הרבה מעבר למה שנצליח להבחין. פרספקס או בשמו המסחרי הנוסף זכוכית אקרילית, דומה כמעט באופן מושלם ללוחות הזכוכית הרגילה אותה אנו מכירים שנים. מעבר למראה כמעט זהה של שני החומרים הללו, אין להם שום מכנה משותף נוסף. בשנים האחרונות תעשיות רבות מעדיפות לייצר מוצרים מלוחות פרספקס דווקא ולא מזכוכית עקב היתרונות המתקבלים מהחומר המיוחד. תעשיות רבות עושות שימוש בפרספקס גם על מנת לייצר מוצרים וגם במטרה להציגם. מכאן נובע, פרספקס יעיל עבור מגוון יישומים רחב במיוחד. לוחות פרספקס מייצרים בהמון גוונים, צבעים, טקסטורות וגם עוביים. הוא חומר המעניק אסתטיקה שתחזיק זמן רב בלי לשנות את המראה שלה וזאת בגלל מאפייניו המצוינים עליהם אפרט בהמשך.

מהם יתרונותיו של הפרספקס

כאשר נדבר על פרספקס תל-אביב היא עיר שגם מציגה ומציעה מוצרים רבים וגם מייצרת אותם. אם מדובר בגופי תאורה מעוצבים, רהיטים, שילוט ומוצרים נוספים, את כולם נמצא כאן. הנה כמה ממאפייני הפרספקס:

  • עמידות: לוחות פרספקס עמידים בפני כל תאי מזג האוויר ללא יוצא מן הכלל. פרספקס עמיד בפני מים, ממסים ומזיקים שונים ולכן אינו נרקב, מתבלה או מייצר חלודה. פרספקס מצליח לשמור על צורתו שנים רבות.
  • משקל: פרספקס אינו שוקל הרבה אם נשווה אותו ללוחות זכוכית. צפיפות לוח הפרספקס היא כמחצית מלוחות הזכוכית, מה שהופך את הניידות של המוצרים השונים לקלה יותר.
  • אור: לוחות פרספקס מעבירים אור ברמה של 92% לכן ניתן לייצר מהם שילוט המשלב תאורה, גופי תאורה מעוצבים ומתקני תצוגה משולבים עם תאורת לד.
  • גמישות: התכונה החזקה ביותר של פרספקס היא גמישותו. מאפיין זה מאפשר ליצרנים לעצב ממנו כל צורה שתעלה על דעתם.
  • אסתטיקה: לוחות פרספקס כמעט זהים ללוחות זכוכית. עובדה זו מציינת שלוחות פרספקס הם אסתטיים במיוחד, פני השטח של הלוחות חלקים ומושכים את העין.
  • עיצוב: מפרספקס ניתן לייצר מוצרים שונים בהזמנה אישית עבור תעשיות וענפים וכמו כן, גם עבור האדם הפרטי.

חזק ומשתלם

ישנם ענפים שללא הפרספקס היו צריכים להזמין מוצרים יקרים יותר. לצורך הדוגמה, שלטים בסופרמרקטים השונים הנושאים את שמות המוצרים מיוצרים מפרספקס. השילוט מיוצר באופן כזה שניתן להחליף בקלות את שם המוצר אך השלט עצמו נשאר עמיד לאורך זמן ללא הצורך בתחזוקה, תיקונים או החלפה לשלט חדש. מעוניינים בהזמנת שילוט חדש לעסק, ייצור מתקני תצוגה ייחודיים או כל מוצר אחר? "עולם הפרספקס" מתמחה בייצור ושיווק של מוצרי פרספקס שונים להזמנה פרטית או מסחרית. "עולם הפרספקס" היא אחת החברות הידועות והמקצועיות בענף.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות