פרספקס שקוף

שתף עם חברים

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

בתעשיית סרטי הפלסטיק אנו שומעים מונחים רבים המשמשים לתיאור יריעות אקריליות, כולל אקריליק (r), אך עבור הדיוטות מדובר באקריליק. PlexIGlas הוא סוג של זכוכית אקרילית שקופה ומשמש במיוחד עבור כמה מוצרים שונים המיוצרים תחת שמות שונים (כולל שם המותג המקורי). זהו מונח כללי המשמש הן לשם המותג והן לחומר עצמו. פרספקס הוא אחד מכמה מונחים המשמשים לתיאור המונח "לוח אקרילי", כולל "פרספקס" ו"פרספקס "(r).

הפלסטיק הנפוץ ביותר הוא פולימתיל מתקרילאט (PMMA), הנמכר כגבישים, פוליאתילן גליקול (PEG), פוליסטירן (PE) או פוליוויניל כלוריד (PVC).

לוסיט

הוא סוג אחר של שרף אקרילי הנמכר כפרספקס, אקריליט או לקסאן, וזמין גם כ פוליאתילן גליקול, פוליסטירן (PE), פוליוויניל כלוריד (PVC) או פוליפרופילן כלוריד. אף על פי שלעתים קרובות נקרא PMMA בפשטות "אקרילי", אקריליק מתייחס לכל קופולימר פולימרי אחר המכיל פוליאקרילוניטריל. פוליאקרילט אקרילי נמכר בשמות מסחריים רבים, כולל אקריליק, פוליקרבונט אקרילי (AC), חומצה מונוקלינית אקרילית (CA) וחנקן בורון אקרילי.

זכוכית אקרילית מוחזרת של פרספקס זמינה במגוון גדלים החל מגזרה וגודל ועד גודל מלא. קנו את המשקפיים האקריליים או האקריליים שלכם ישירות מפלסטיקים מקצועיים וקבלו את החומר החתוך מועבר ישירות לדלתכם.

לפני שתתחיל לצבוע את הפרספקס שלך

עליך לנקות היטב את קירות הצד עם חומר ניקוי זכוכית טוב. אם מתחשק לך יסודיות במיוחד, השריה מטלית במים צלולים, שטפי אותה וחזור למשקפי ה- P. הסר עודפי לכלוך ונקה את הצדדים והפאנלים בעזרת מיטב חומרי ניקוי הזכוכית (קנה מאמזון). בנוסף, קל מאוד לשמור על השקיפות המשוערת שלך אם אתה יודע לנקות את הפרספקס שלך באופן טבעי. אם אתה רוצה שהפאנלים שלך ייראו כמו ויטראז'ים עם קצה לא שקוף, אתה יכול להשתמש בנוזל עופרת כדי לעקוב אחר העיצוב שלך. אתה יכול גם להוסיף מעט אטימות כדי להפוך את פרספקס לשקוף, אבל רק למספר שניות. בעוד שצביעת פרספקס או לוחות אקריליים קפואים עשויה להיראות מרתיעה, התהליך הופך להיות קל יותר אם תעקוב אחר שלבי ההכנה הנכונים. אתה יכול לעשות צלחת פרספקס הכי תכליתי אם אתה מוכן עם הכלים והצבעים הנכונים. זו הזדמנות נהדרת להראות את היצירתיות שלך על ידי צביעה בצבעים אקריליים, מברשות ואפילו קצת נוזלי עופרת.

בואו נפרק מה באמת ההבדל בין אקריליק לפרספקס ומה ההבדלים ביניהם

זהו החומר המשמש במוצרים המותאמים אישית של אקריפורם והוא אחד החומרים הפופולאריים ביותר לייצור לוחות פרספקס. ישנם סוגים רבים ושונים של יריעות אקריליות עבור פרויקטים מפלסטיק והידע שלהם עליהם אמור לעזור לך בפרויקט הפלסטיק שלך בעתיד.

התשובה הקצרה

היא כן, אך כל מוצר אקרילי בשם פרספקס יהיה בעל כל המאפיינים שיש למותג. רק מכיוון שפרספקס הוא מוצר העשוי אקריליק יריעות, אין פירושו שהוא זהה לכל שאר מוצרי האקריל, בדיוק כפי שהוא אינו לקסיגלס, למרות שזהו אותו חומר כאילו היו יריעות האקריל במוצרים אלה.

משקפיים עשויים אקריליק מכיוון שאקריליק עמיד יותר בפני שריטות ושברים ומשקף פחות מזכוכית, מה שיכול להפחית את הסנוור. פרספקס נצמד טוב יותר לזכוכית מאשר בצבעים אחרים וניתן לרסס באמייל אקרילי, במיוחד לעיצוב אמנות או מלאכה.

אם אתם מחפשים זכוכית אקרילית לכה שקופה

עליכם יריעות לקסיגלס עבור המאמרים הבאים. העובדה היא שעם הצבע הנכון תוכלו לקשט את המשקפיים בצורה כזו שאור עדיין זורח מבעד ומאיר את האור שמתחת. P-Plexigla שקוף (r) מספק הגנה גבוהה מפני אור וסנוור ומשקל נמוך, ולכן יש להשתמש בו בכל מקום בו נדרש משקל נמוך יותר.

בחלק מהמקרים תוכלו לבחור בלוחות שקופים שיכולים לשמש כחלופה לזכוכית

למשל למשקפי ראייה, צלליות או אפילו על גב המשקפיים. בעת הדפסת יריעות פרספקס תוכלו לבחור במגוון צבעים כמו אדום, ירוק, כחול, צהוב, כתום, ורוד, סגול, שחור, לבן וכחול.

ציפויים ואפשרויות מיון שונות יכולים לשנות את מחיר החומר ולמרות שפוליקרבונט עמיד יותר לצללים

הוא יכול להיות יקר יותר מאקריליק ולהתגרד ביתר קלות לאחר חשיפה ממושכת לאור. אקריליק בדרך כלל זול יותר לסנטימטר מרובע מפוליקרבונט, אך גורם ההעברה הוא 0.93, ואילו זה של זכוכית הוא בין -0.80 ל 0.90. בניגוד לזכוכית, לעומת זאת, אין הבדל בהעברת האור בין זכוכית לפרספקס.

ישנן מספר סיבות טובות לצייר פרספקס שקוף

אך החשוב ביותר הוא לתת לאור להעביר. למרות שהוא אינו שקוף לחלוטין, ניתן להפוך אותו לשקוף ואטום במידה מסוימת, כך שאפשר יהיה להרכיב את האור בחדר. לחומרים אקריליים שקופים יש גם גורם העברת אור גבוה יותר מפוליקרבונט ועמידות צל נמוכה משמעותית מזכוכית.

עוד מאמרים:

קופסאות פרספקס

אם אתם פותחים עסק ומחפשים קופסאות או חללי אחסון בצורות שונות ובמחירים זולים, או שאתם פשוט רוצים לקנות כמה קופסאות לבית, כנראה שפרספקס הוא החומר

צינור פלסטיק שקוף קשיח

פרספקס הינו אחד השמות המסחריים של הפולימר "זכוכית אקרילית", או בשמו המדעי "פולימתיל מתאקרילט". חומר זה פותח בשנות ה-20 של המאה ה-20, ומאז הוא הולך

זכוכית

זכוכית הוא סרט שכתב וביים מ 'נייט שיאמאלאן, שהפיק את Unbreakable, Split ומספר סרטים אחרים בז'אנר. ספליט זכה להצלחה כלכלית וקריטית ובאפריל 2017 הודיע כי

ייצור צינורות פלסטיק

במפגש הפעילות הגוברת של הבנייה, השימוש הגובר ב- PVC כחומר צנרת בענף הבנייה הוא המניע העיקרי לצמיחה העולמית של שוק צינורות ה- PVC. הביקוש לצינורות

צינור פלסטיק שקוף

צינורות פלסטיק נלחצו זה מכבר ממתכת לשוק כחומר בניין והפכו בהדרגה לסטנדרט להנחת צינורות הבית. כל מי שמכיר את PVC יודע שהוא זמין כעת בצורה

פרספקס שקוף

בתעשיית סרטי הפלסטיק אנו שומעים מונחים רבים המשמשים לתיאור יריעות אקריליות, כולל אקריליק (r), אך עבור הדיוטות מדובר באקריליק. PlexIGlas הוא סוג של זכוכית אקרילית

חריטה על מראה

אם ברצונך לחרוט תמונה בכל צד של משטח הזכוכית, הפוך אותה והפעל את הלייזר. קרן הלייזר יכולה להתמקד במשטח החקוק למשך מספר שניות, ומאפשרת לך

פוליאתילן

פוליאתילן (PE) היה תמיד אחד הפולימרים החשובים ביותר המשמשים בהודו ובעולם כולו. הוא עמיד במים, עמיד ונמשך זמן רב יותר כאשר הוא נחשף לאלמנטים ומומס