כאן בפלסטוק אנו מציעים מגוון סוגים שונים של אמבטיות אקריליות, מהפשוטות ביותר והאיכותיות ביותר. אתה יכול למלא אותו, להמחיש אותו, להשתמש בו במקלחת, באמבטיה או בספא ולסיים את סיכויי המלאכה שלך עם זרעים, פנינים, נצנצים וכו '. מוטות אקריליים חסכוניים אלה הם אידיאליים לאחיזת בר במקלחת או באמבטיה בחדר הרחצה. ספָּא. סורגי ה- ACRYLIC המלהקים שנמכרים על ידי ePlastics הם מהטובים ביותר בצפון אמריקה וניתן לחלוט אותם בפחות מ -1,000 דולר לקוטר של 1/2 אינץ 'ועובי 3/4 אינץ'.

הם יכולים לשמש בהגדרות קמעונאיות שונות ולהתאים התאמת התאמות ליצירת מצגת חזותית מרשימה עבור הסחורה שלך

ניתן לשלב אותם גם עם סוגים אחרים של אמבטיות אקריליות כדי ליצור חזותיים מרשימים להצגת סחורות, למשל במקלחת, באמבטיה או בספא.

הם יכולים לשמש כצינור עלייה ולהשתמש בפלטה אקרילית שקופה המחוברת לתחתית האמבטיה האקרילית, כגון במקלחת, אמבטיה או ספא, או במיכל.

ניתן לספק צינורות אקריליים בגדלי חיתוך בקוטר של 1/4 "(3/8") או אינץ '(2.5 מ"מ)

צילינדרים אקריליים מפלסטיק מיוצרים בצורות המשתנות בצורתן מקוטר ארוך ודק לדיודות קצרות וגדולות. ישנם צינורות PVC שקופים, צינורות PVC שקופים בקוטר של עד 11 ס"מ וצינורות PVC שקופים זמינים. בנוסף לצינורות אקריליים מחולקים, ישנם גם חומרים אחרים כמו פוליאוריטן, פוליסטירן ו PVC.

יציקת צנרת אקרילית יכולה לשמש למגוון רחב של יישומים

כולל כלי רכב, תעשייה, רפואה, חלל, חלקי רכב, אלקטרוניקה ומכשירים רפואיים. צינורות אקריליים מתאימים לשימוש במגוון רחב של יישומים תעשייתיים כגון מיזוג אוויר, מקררים, מיזוג אוויר, תחנות כוח ויישומים תעשייתיים אחרים.

האמור לעיל הוא תוצאת חיפוש של "מוצר אקרילי סיני" ולחץ על רשימת היצרנים או הספקים כדי להמליץ על יותר. מיוצר בסין, עלה סיני מוסמך, סין – מיוצר, מיוצר – בסין ועלה סיני מוסמך.

ראש הצילינדר האופייני

הוא בלוק עם צינור אקריליק מוצק עשוי אקרילי שקוף עם קצוות מלוטשים למראה מדהים. הרכישה כוללת שני מדרגות גליל מוצקות לשולחנות, אורך כ. הצילינדרים מיוצרים בהתאמה אישית ומציעים את ההזדמנות הטובה ביותר לספק צפייה ב -360 מעלות ליישומים בהם האקווריום יושב במרכז החדר כמרכז. Extrude זמין בקטרים בין 2 אינץ 'עד 1.2 אינץ' והאורכים הם בערך. 2.5 אינץ ', אינץ' ו -1 / 2 אינץ '.

בסיס עגול זה משדר עיצוב אלגנטי לכל אובייקט שהוצג והעיצוב מאפשר ללקוח לראות אותו בקלות

הבלוק הברור מסוגל גם לשלב כמה בלוקים גדולים לסבב והוא בלעדי לעסק שלנו. בלוקים אקריליים שמנמנים אלה משמשים לעיתים קרובות לדוכנים ושקעים והם זמינים בכל גדלי החיתוך ועם קצוות מלוטשים. בלוקים מוצקים של Lucite אלה מושלמים למגוון צרכים קמעונאיים ובלעדיים לחנויות בלעדיות כגון אקווריומים, מגשים ויישומים קמעונאיים אחרים.

הסדין האקרילי השקוף

הוא חומר פלסטי רב-תכליתי שניתן להשתמש בו ביישומים רבים ובעל חוזק השפעה גבוה. חומר קל, עמיד בפני פגיעות ושקוף זה הוא התחליף המושלם לזכוכית ביישומים רבים. המסה עשויה וקל לתיקון, רקמה רכה זו רכה כך שאין לתת ולקחת ומגיעה עם שיניים לשיניים. מלטשת למלטשת, צלחות אקריליות של ACI הן לאט לאט העלות נמוכה יותר וצינור המוט האקרילי הוא ברור ושקוף במיוחד וניתן לייצר אותו בקלות במגוון גדלים, צורות, גדלים וצורות עבור מגוון רחב של יישומים קמעונאיים ומסחריים כגון אקווריומים, מגשים ויישומים קמעונאיים אחרים.

אתה יכול לעשות זאת בעצמך על ידי הזמנה במגוון גדלים, צורות, גדלים וצורות ליישומים קמעונאיים ומסחריים כגון אקווריומים, מגשים ויישומים קמעונאיים אחרים.

פרספקס אקרילי יכול לשמש למגוון רחב של יישומים כגון אקווריומים

מגשים ויישומים קמעונאיים אחרים. כל שעליכם לעשות הוא להזין את המידות שלכם לאקרילקוואריום ולהיות בטוחים כי הגודל והצורה המתאימים לאקווריום, למגש ו / או למגש שלכם. הוא מציע יכולת להפחית את זרימת הטמפרטורה ולשפר את איכות חיי הדג. למוט האקרילי אקריל יש בהירות ושקיפות יוצאי דופן והוא עשוי מחומר אקרילי איכותי עם מגוון רחב של צבעים וחומרים.

מוטות אקריליים יצוקים מציעים תכונות פיזיקליות אידיאליות ולכן הם אידיאליים לעבודה הדורשת צמנט מכני. ניתן לכופף מוטות אקריליים בכדי לשמור על צורתם שלהם מכיוון שהם אינם מתכופפים או מתכווצים בקלות.