היום אנו מכסים את תחזוקת תנורי העץ ומסבירים כיצד לנקות זכוכית ועץ – ניקוי דלתות דלתות כיריים. היום אני מסביר ליתר דיוק כיצד אני מנקה ושומר על ניקיון תנורי עץ וזכוכית. השתמש במה שלמדת לשרוף על זכוכית על תנור העץ, הכיריים או הכיריים שלך כדי לשרוף עצים על הכיריים בצורה יעילה יותר.

בעזרת טיפים אלה תוכלו ללמוד בקלות כיצד לנקות את מחבת הזכוכית הבוערת ללא חשש

תוכלו גם ללמוד כיצד לנקות את תבניות הזכוכית השרופות שלכם, שמובטחות להוציא כתמים ממשטח הזכוכית. כל מה שאתה צריך כדי לנקות את כוס התנור בשיטה זו הוא לשמור את שאריות העץ שנשארו. ניתן לבצע שיטת ניקוי זו תוך מספר דקות ואף פחות משעה ומבטיחה כי כל הכתמים על תבנית הזכוכית יוסרו.

לאחר שתסיים

פשוט נגב את השאריות עם מטלית נקייה והצורב שלך אמור להיראות נקי. לאחר שניגבתם את כל סימני הצריבה על ידי מתן הדבק לנוח מספר דקות, חזרו על התהליך עד שהפלטה נקייה. אם אתה מבריק את הכוס עם מטליות רכות ויבשות ואת הכיריים העץ על הזכוכית, היא צריכה להיראות הרבה יותר ברורה.

השתמש בסכין הגילוח השומר על המגרד ב 45 מעלות וגרד את הלכלוך כשהוא עדיין רטוב

אם יש עדיין שומן או אוכל שרוף על הכיריים, גרד בזהירות חלקים שרופים בעזרת סכין גילוח. השתמש בסכין גילוח או בסכין חדה וחדה או אפילו סכין ומזלג כדי להסיר עודפי שומן.

אם הפלסטיק נסתלק

נקה את החלון עם נייר עיתון או נגב את הכוס במגבת תה, שניתן לעשות זאת במהירות ובקלות כדי להסיר את כל העקבות שנותרו משימוש בכימיקלים. אם לא אכפת לך להשתמש במנקה תנור, נסה תרסיס לניקוי ביתי כדי לנקות את כוס תנור העץ. אתה יכול גם להשתמש בנוזל לשטיפת כלים אם אתה לא רוצה להשתמש בחומרים כימיים כמו נוזל כלים, סבון או אפילו חומר ניקוי ריסוס. לאחר שהפלסטיק נסתלק, תוכלו לנקות את החלונות בעזרת מגבת נייר או כמות קטנה של חומר ניקוי ביתי או תרסיס ביתי.

אם לפעמים רק מים צלולים יכולים להיות יעילים

או אם מחבת הזכוכית שיש לך שרופה או דהויה במיוחד, השתמש בחומץ אם כן. מריחת גליל המטבח כמות קטנה של מים, כמו 1/2 כוס לכפית אחת, היא דרך טובה להבריק את החלק הפנימי של הכוסות מבלי להשאיר כימיקלים בתוכם. כשמדובר בטכנולוגיית מבערים, סודה לשתיה או סודה קאוסטית היא חומר ניקוי זכוכית יעיל לתנורי גלולה ולעיתים קרובות יכול לגרום לניקוי ניסים. אם אינך מעוניין להשתמש בכימיקלים, תוכל לנסות להשתמש במשחת סודה ומים מוגזים לניקוי צנצנות הכיריים. ניתן גם לערבב סודה לשתיה עם מוצרי ניקוי אחרים כגון חומץ או מים אם אינכם אוהבים כימיקלים.

סודה לשתיה

היא מסיר כתמים נהדר ותוכלו להסיר כתמים מבלי להרוס את צבע צלחת הזכוכית שלכם. תוכלו להיפטר מכתמים צמיגים בקלות על ידי שימוש בסודה לשתייה על תבניות זכוכית ומטליות כתם. וודא שהדבק לח, כיוון שלא צריך להשתמש בשוחקים יבשים על הכוס שעל הכיריים.

ייתכן שיהיה עליך להשתמש במגרד או בתער

כדי להסיר חומרים קשים ושורפים באמת. טיפים רבים ברשת עשויים להציע סכין גילוח כפתרון מושלם, אך גם מעולם לא השתמשתי בהם. אם משתמשים בה בצורה לא נכונה, קיים לא רק סיכון לפגיעה בזכוכית שעל תנור העץ, אלא גם לפגיעה עצמית. כל עוד אתה לא חותך את לוחית הזכוכית שלך, סכין גילוח לא יפגע במשטח.

רק הקפד לקרוא את התווית כדי לראות אם הכוס שלך מתאימה. אם אתה משתמש במנקה זכוכית, פעל לפי הוראות היצרן. שימו לב לחלקי ברזל יצוק ואטמי דלתות העלולים להיפגע מכימיקלים או מים.

אם שפכתם משהו על הכיריים, נקו את האוכל על ידי גירוד הלכלוך כשהוא עדיין רטוב. אם השומן של מזון שרוף עדיין נמצא על הכיריים, גרד אותו בעזרת סכין גילוח. לעולם אל תגרד אוכל שנשרף או נשרף מהתנור, התנור או הכיריים.

אם כתם בוער בכיריים הוא מתמשך במיוחד, שפכו מים על הקרמיקה או הזכוכית. הדרך הטובה ביותר להסיר את הכתמים השרופים – חתיכות בוערות מתבנית זכוכית – היא להשרות אותם במים.

לאחר הירי, נגב את הכוס עם עיתון רטוב כדי למנוע מהכוס לשחור. עיתונים רטובים, שטבולים באפר לאחר שריפה, עוזרים להרחיקם מעל צמרות המשקפיים המושחרות.