שילוט עמיד לענפים רבים

שילוט עמיד לענפים רבים
5 במרץ 2018 יעל לינקר
ב- מאמרים

שילוט מפרספקס

אם אתם לא בעלי עסקים המציעים למכירה סוגים שונים של מוצרים, סביר להניח שמעולם לא חשבתם על השלטים המציגים את המוצרים ברחבי הסופרמרקטים והחנויות השונות. כל בעל עסק המציג מוצרים מתחלפים צריך בעצם להציג את שמם ואת מחירם. ישנם מתקנים מיוחדים המיוצרים עבור חנויות כלבו וסופרמרקטים המציגים מוצרים בתחלופה מהירה וזקוקים לשילוט יעיל שיישא את שמות המוצרים המתחלפים. בלתי אפשרי כל פעם לייצר שלט חדש עבור מוצרים המתחלפים על בסיס יומיומי, זה פשוט לא כלכלי. אם גם אתם מחפשים להציג את שמות המוצרים אותם אתם מציעים למכירה, ישנו פתרון נהדר שיכול להתאים את עצמו לכל תעשיה או ענף. ישנם המון סוגים שונים של מסגרות לשילוט הנמכרות על ידי חברות שונות. כאשר נצטרך שלט שיחזיק לאורך זמן ותהיה לנו את האופציה לעשות בו שימוש חוזר ונשנה ללא הצורך בתיקונו והחלפתו, חשוב שנבחר את השילוט שמיוצר מהחומר העמיד ביותר. חברת "עולם הפרספקס" מייצרת מסגרות לשילוט מסוגים שונים ומתמחה בהתאמת השילוט אל התעשייה או הענף המתאים.

יתרונות שילוט מפרספקס

שילוט מפרספקס מתחלק לכל מיני סוגים. ניתן לייצר שילוט בהזמנה אישית לכל מיני ענפים שונים. בענף נמצא שילוט הכוונה, שילוט מואר, שילוט כפריט עיצובי, שילוט לחנויות ועוד. בדרך כלל סופרמרקטים משתמשים במתקני תלייה שונים מפרספקס כיוון שהם האיכותיים ביותר. הנה כמה ממאפייני הפרספקס:

  • גמישות: יכולת הגמישות של לוחות הפרספקס היא אחת התכונות שהופכות אותם לכל כך פופולריים. פרספקס, כאשר הוא חומר גלם הוא גמיש במיוחד וניתן לעצב ממנו כמעט כל צורה אפשרית. בעלי העסקים מייצרים מלוחות פרספקס מעמדי תלייה לשלטים, כובשי מדף, מסגרות פרסום רגליות וסוגים שונים אחרים המתאימים לכל צורך.
  • עמידות: שלטים המיוצרים מלוחות פרספקס נהנים מעמידות בלתי מתפשרת. לוחות פרספקס אינם מושפעים מכלל מזג האוויר, ממזיקים או ממסים כך ששומרים על המראה האותנטי שלהם לאורך שנים רבות. העובדה שאביזרים מפרספקס מחזיקים תקופות ארוכות בעצם הופכת אותם למשתלמים במיוחד.
  • משקל: מוצרים המיוצרים מלוחות פרספקס אינם שוקלים הרבה, ודאי אם נשווה אותם למוצרים המיוצרים מלוחות זכוכית רגילה( לשני החומרים מראה זהה). לוחות פרספקס צפופים הרבה פחות מלוחות זכוכית ולכן שוקלים הרבה פחות.
  • אסתטיקה: לוחות פרספקס הם בעלי מראה אחיד המושך את העין. לוח פרספקס הוא לוח אסתטי המגיע במגוון רחב מאוד של צבעים, גוונים, עוביים וטקסטורות.

עיצוב ייחודי

מחפשים לייצר שילוט שהוא גם איכותי, גם אסתטי וגם ייחודי? פנו לחברת "עולם הפרספקס" לייעוץ מקצועי ואישי. "עולם הפרספקס" מתמחה בייצור ועיבוד מוצרי פרספקס גם לתעשייה וגם לאנשים פרטיים. תנו למקצוענים לעצב עבורכם שילוט מיוחד ואיכותי המתאים באופן מדויק אל המוצרים שלכם, שילוט שיציג אותם באופן הברור והאסתטי ביותר. "עולם הפרספקס" אחראית לייצור של שילוט עבור המון ענפים ותעשיות וכמו כן, אחראית על עיצוב מוצרי אחסון, פתרונות חיפוי ועוד רבים וטובים המסייעים לתחומים שונים.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות