מחזיקי שלטי אקריליק אנכיים הם מעמד פופולרי – עם מחזיק שלטים המאפשר להציג שתי פעולות גב אל גב. מחזיקי שלטי פלסטיק נהדרים להצגת המודעות שלך כאשר יש לך מחזיקי שלטים אנכיים מוגבלים. ניתן לרכוש מחזיקי שלטים במגוון צבעים וגדלים החל משחור, לבן, אדום, כתום, ירוק, כחול, צהוב, סגול ואפילו ירוק.

מחזיק שלט אקרילי של פאטוף

הוא דרך נהדרת לספק מידע חשוב ולהימנע מלהבחין בו בחנות שעשויה להיות חנות קמעונאית. מחזיקי שלטי אקריליק ועמדות תצוגה מקלים על פרסום מכירות, פריטים, מחירים, מבצעים ומבצעים מיוחדים עם הדפסים מודגשים בהירים אצלכם. הוא גם מגן על שלטים מודפסים שמונחים למטה למטה, למשל על הקיר או לפני הדלת.

זה גם עוזר ליצור קשר אישי עם הצרכן, והוא בולט משאר החנות עם צבעים עזים ועזים וצבעים עזים.

השלט של Pattoff מאפשר לך להרכיב דיסק אקרילי קדוח על הקיר

כדי להציג את הכרזות שלך בצורה מסודרת. אם תסתכלו על מחזיקי שלטי קיר אקריליים אחרים, תגלו שמחזיק השלט בצד ימין של השלט הוא בעל שלט קיר חלופי. מחזיק השלט מותקן על לוח אקרילי או מתכת, מגדיל את העומק והמידות ויוצר מראה שונה לחלוטין. זהו שלט – הנקרא גם בעל כרטיס, אשר זמין במגוון צבעים וגדלים, כגון שחור, לבן, אדום, ירוק, כחול, צהוב, כתום, ורוד, סגול וירוק.

בעת הדפסת גיליונות פרספקס, תוכל לבחור אם ברצונך להדפיס בפורמט גדול או בינוני נוקשה. באתר Pixartprinting אנו יכולים לבחור ממגוון מדיות שונות כמו נייר, דיו, קרטון או אקריליק. בחלק מהמקרים ניתן לבחור לוחות שקופים כחלופה לזכוכית.

מחירים ופרטים אחרים עשויים להשתנות לפי גודל וצבע, לכן עיין בדף המחירים עבור שלטי פרספקס באתר Pixartprinting למידע נוסף. אנא בדוק בדף המחיר את הגודל, הצבע והעובי המדויק של השלט שלך וצבע העלה.

השילוב של מחזיקי שלטי אקריליק עם שלטים

הוא דרך נהדרת להתחיל בעל שלט אקרילי מצליח. שלב שילוט מתכת עם שלטים אקריליים כדי ליצור את השלט המושלם עבור העסק שלך, מסעדה, בית קפה או חלל קמעונאי אחר. שילוב שלטים אקריליים עם שלטים קמעונאיים – יש לכם את כל מה שאתם צריכים בכדי להפעיל קמפיינים מכירתיים מצליחים, למשוך לקוחות ולהשלים את המכירות שלכם.

עם למעלה מ- 35,000 מוצרים במלאי, מחזיקי השלטים האקריליים שלנו מוכנים למשלוח תוך 24 שעות. כל מחזיקי השלטים ומסגרות התמונה מובטחים שייוצרו בארה"ב עם החומרים האיכותיים והטובים ביותר שיש בשוק שלנו.

אקריליק עמיד במיוחד וזמין במגוון צבעים

הוא משמש לעתים קרובות לשלטי ניאון, אך הוא משמש גם בתעשיית השילוט לשלטים על קיר, שם יכול להיות שימושי לצבוע לוחות גב על הגב, להוסיף כיתוב מוגבה ואפילו להדפיס תמונות צילום ישירות עליו. המשמעות היא שתוכל ליצור שלטי פרספקס בצורות אישיות ולהדפיס תמונות באמצעות אופלין פרספקס.

ברגי אותיות אקריליות בחיתוך מותאם אישית

מותקנים ישירות על הקיר או תלויים מעל השלט, יוצרים אפקט צל שמוסיף עומק ועניין. ניתן לשלב תוויות וסמלי לוגו בקנה מידה עם שלטים אקריליים בכדי להעניק לדמות המונחתת מראה תלת ממדי עוד יותר.

עשוי אקרילי קל לניקוי, הוא מציע תצוגת אקריליק אלגנטית ורב-תכליתית למגוון יישומים, כגון שלטים, פוסטרים, כרזות ופוסטרים. הוא מסוגל לספק מגוון רחב של צבעים, גדלים, צורות, צבעים וגדלים של שלטים לתצוגות גדולות וקטנות.

בכל הנוגע להצגת מידע בצורה נוחה ללקוחות שלך

שולחן, אוהל או שלט אקרילי הם הדרך הנכונה. ניתן להשתמש בו לתליית שלטים, כרזות, פוסטרים או בכל מקום שתצטרכו כדי להציג את ההודעות שלך באופן מקצועי. כיצרנית המותאמת אישית של שלטים וכרזות אקריליות איכותיות, ניתן להשיג במגוון רחב של צבעים, צורות וגדלים.

המפעל מציע מעמדים אקריליים איכותיים במגוון רחב של צבעים

צורות וגדלים, המוצעים בכל הגדלים. השילוט הנפוץ ביותר הוא כרטיס A4, המושך תשומת לב אצל מחזיקי שלטים או מעמדים. מחזיקי שלטים אקריליים מגיעים בגדלים וסגנונות רבים, כולל שולחן, אוהל, לוח שולחן, מחזיק שלטים, כרזות, פוסטרים, כרזות ופוסטרים.

מעמדי שלטים עשויים אקריליק ניתנים להתאמה אישית לחלוטין מבחינת העיצוב ומגיעים עם טיפול משטח מצופה אבקה. למסגרות חצובה אקרילית יש לוחות אקריליים איכותיים, המעניקים להם איכות של הצלחת האקרילית במסגרת.

אם אתם מחפשים גימור מתכת, אותיות אקריליות מצופות מתכת הן אפשרות משתלמת. חלופה חסכונית לזכוכית חרוטה הן לוחות אקריליים קפואים לשלטים. אתה יכול לקבל שלטים קפואים או לנסות כסף מוברש, אבל אם אתה מסתכל, אתה צריך לחכות.